XXI Spotkanie Koduj dla Polski - Trójmiasto

Oct 19, 2016 · Gdańsk, Poland

Zapraszamy na spotkanie KdP-Trójmiasto w ramach CodeWeek! Jest okazja dla nowych osób by zobaczyć co robimy i jak działamy w ramach trójmiejskiej społeczności Civic Tech.
Agenda jest jeszcze ustalana, staramy się o ciekawą prelekcję jako główny punkt programu. Standardowo będzie przegląd postępów w projektach, zapowiedziały się PANkreator, Frame for City, pewnie będą też Na4Łapy.

Agenda (wstępna):
18.00 Rozgrzewka przy pizzy*
18.15 Wstęp
18.30 Prelekcja
18.50 Ogłoszenia i prezentacje
19.10 Wolne dyskusje i networking
* na 90% - jak się uda dograć z nowym sponsorem

Zapraszamy zarówno członków grupy jaki i nowe osoby – zawsze znajdzie się czas na wprowadzenie nowych osób do formuły KdP. Jeśli chcesz od razu dołączyć do któregoś z projektów, przyda się notebook.

Zawsze jesteśmy też otwarci na nowe pomysły projektów.
Przypominamy jeszcze że "projekt społeczny" nie musi oznaczać "darmowy" - możemy też tworzyć rozwiązania komercyjne, jeśli będą w jakiś sposób społecznie użyteczne.
Tworzenie aplikacji i serwisów to nie tylko kodowanie - potrzebni są także pierwsi użytkownicy i testerzy, pomoc w promocji (w tym w mediach społecznościowych), nawiązaniu partnerstw, grafika, UX, tworzenie treści, wdrożenie... zapraszamy też osoby spoza kręgu IT.

Chcesz pomóc albo dołączyć do projektu? Masz pomysł, szukasz zespołu? A może po prostu chcesz się zorientować jak działamy i co robimy? - przyjdź śmiało.
Więcej o nas: http://kodujdlapolski.pl/

Zapraszamy też na nasze grupy:
https://web.facebook.com/groups/kodujdlapolski.trojmiasto
http://www.meetup.com/Koduj-dla-Polski-Trojmiasto/
pytania? -> trojmiasto@kodujdlapolski.pl

Event organizers
  • Koduj dla Polski

    Koduj Dla Polski to społeczność poszukująca technologicznych rozwiązań społecznych wyzwań. Chcemy Polski ze sprawniejszymi wewnętrznie urzędami bardziej przyjaznymi dla obywatela, firmami operującymi na otwartych danych realizującymi społeczne cele, nowoczesnymi organizacjami społecznymi opartymi na wiedzy, większym zaangażowaniem obywateli w życie publiczne oraz dialogiem budującym zaufanie pomiędzy tymi sektorami.

    Recent Events
    More

Are you organizing XXI Spotkanie Koduj dla Polski - Trójmiasto?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events