XX Wrocławski Hacknight Koduj dla Polski

Sep 13, 2016 · Wrocław, Poland

Klub Jagielloński Wrocław zaprasza wszystkich na kolejne spotkanie wrocławskiego Hacknight'a.

W ramach Hacknight'a odbędzie się mały MeetUp - prezetacje na temat tworzenia aplikacji za pomocą Django wygłosi Krzysztof Żuraw.
Pogadamy o prowadiznym projekcie - Poznaj Wrocław i poszukamy problemów społecznych i postaramy się znaleźć sposób na ich rozwiązanie.

-----

Masz pomysł jak spowodować aby Wrocław był bardziej przyjazny dla mieszkańców? Coś w naszym mieście bardzo Ci przeszkadza i chciałbyś to poprawić, a technologia jest w tym rozwiązaniu kluczowa?

Jesteś początkującym koderem i chcesz poszerzyć swoje portfolio? Pracujesz z kodem od lat i chcesz dać coś od siebie miastu w którym mieszkasz?

To dobrze trafiłeś/aś!

Event organizers
  • Koduj dla Polski

    Koduj Dla Polski to społeczność poszukująca technologicznych rozwiązań społecznych wyzwań. Chcemy Polski ze sprawniejszymi wewnętrznie urzędami bardziej przyjaznymi dla obywatela, firmami operującymi na otwartych danych realizującymi społeczne cele, nowoczesnymi organizacjami społecznymi opartymi na wiedzy, większym zaangażowaniem obywateli w życie publiczne oraz dialogiem budującym zaufanie pomiędzy tymi sektorami.

    Recent Events
    More

Are you organizing XX Wrocławski Hacknight Koduj dla Polski?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events