Xamarin Türkiye 2. Yıl Etkinliği

Apr 19, 2018 · Beşiktaş, Turkey

Bu etkinliğimizde 2. yılımızı kutlayacağız ve sektördeki şirketlerin Xamarin tecrübelerini dinleyeceğiz. Ürünlerini geliştirirken "Neden Xamarin?" sorusuna verdikleri cevapları dinlerken, projeleri hakkında da bilgiler alacağız.

Otokoç Otomotiv (http://www.otokocotomotiv.com.tr/)'den Hazal (https://www.linkedin.com/in/hazalsevsar/) ve Begüm, Aygaz (https://www.aygaz.com.tr/)'dan Hikmet (https://www.linkedin.com/in/hikmet-yarbasi-14359524/), Xogo (https://www.xogo.io/)'dan Daron (https://www.linkedin.com/in/daronyondem/), KoçSistem'den Emrah(https://twitter.com/caparemrah) bizlerle olacak.

Xamarin Türkiye (http://www.xamarinturkiye.com/) platformu kurucusu Yiğit Özaksüt (https://www.linkedin.com/in/yigitozaksut/) ise, Xamarin yeniliklerinden bahsedecek.

Birlikte büyüttüğümüz topluluğumuzun 2. yıl etkinliğinde sizleri de aramızda görmeyi çok isteriz.

Event organizers
  • Xamarin Istanbul Development Meetup

    Xamarin Platfomunu kullanarak Cross-Platform Native uygulama geliştirmek istiyorsun ya da sadece sıkı bir teknoloji takipçisisin ve Xamarin’in ne olduğunu merak ediyorsun.Bu meetup tam sana göre! Xamarin, farklı mobil platformlar için Native uygulama geliştirmek isteyenlere cross-platform çözüm sunan bir platformdur. Xamarin sayesinde Visual Studio ve C# dilini kullanarak Android, iOS ve Windows Phone uygulamaları geliştirebilirsiniz.

    Recent Events
    More

Are you organizing Xamarin Türkiye 2. Yıl Etkinliği?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Topics
Rating

based on 0 reviews