WRUG październikowy o dziurach bezpieczeństwa w Rubygems i Inesicie

Oct 28, 2015 · Warsaw, Poland

W następną środę, 28 października, zapraszamy na ósme w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w Państwomieście, tradycyjnie o 18:30.

Tym razem Jarosław Górny z Trustwave / Spiderlabs Research opowie o dwóch dziurach bezpieczeństwa w Rubygems, CVE-2015-3900 i CVE-2015-4020, znalezionych i zgłoszonych przez jego zespół, a Michał Kalbarczyk pokaże nam frontendowy framework ruby - Inesita.

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez Rebased i EL Passion.

W trakcie spotkania planujemy mieć streaming sponsorowany przez firmę Whitestream: http://facebook.com/whitestreampl

Rebased to kilkunastu świetnych programistów i jeden specjalista od biznesu. Pracują dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Holandii i nie tylko. Dostarczają.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

Kiedy? Środa, 28 października 2015, o 18:30.
Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Zachęcamy także do zgłaszania swoich propozycji prezentacji na forum: http://forum.rubyonrails.pl/t/wrug-pazdziernikowy-28-10-2015/10776

http://wrug.eu/2015/10/19/spotkanie-pazdziernikowe/

Event organizers
  • WRUG

    WRUG to koleżeńska, nieformalna i oddolna wymiana wiedzy, umiejętności, doświadczeń na temat Ruby. Ta warszawska grupa spotyka się od 2008 roku i nieprzerwanie udowadnia wszystkim, że Ruby jest dynamicznie rozwijającym się językiem, z którym warto związać swoją ścieżkę programistyczną.

    Recent Events
    More

Are you organizing WRUG październikowy o dziurach bezpieczeństwa w Rubygems i Inesicie?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews