WRUG lutowy o refaktorowaniu skomplikowanej logiki biznesowej

Feb 17, 2016 · Warsaw, Poland

Już w środę, 17 lutego, zapraszamy na drugie w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w Państwomieście, tradycyjnie o 18:30.

Marcin Wyszyński opowie o refaktorowaniu skomplikowanej logiki biznesowej przy użyciu wzorca projektowego opartego na eigenclassach.

Chętnych do wystąpienia zapraszamy do zgłaszania się na forum: http://forum.rubyonrails.pl/t/wrug-lutowy-17-02-2016-sroda/11345/1

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami sponsorowanymi przez EL Passion i Rebased.

Rebased to kilkunastu świetnych programistów i jeden specjalista od biznesu. Pracują dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Holandii i nie tylko. Dostarczają.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

Kiedy? Środa, 17 lutego 2016, o 18:30.
Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Event organizers
  • WRUG

    WRUG to koleżeńska, nieformalna i oddolna wymiana wiedzy, umiejętności, doświadczeń na temat Ruby. Ta warszawska grupa spotyka się od 2008 roku i nieprzerwanie udowadnia wszystkim, że Ruby jest dynamicznie rozwijającym się językiem, z którym warto związać swoją ścieżkę programistyczną.

    Recent Events
    More

Are you organizing WRUG lutowy o refaktorowaniu skomplikowanej logiki biznesowej?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews