WRUG kwietniowy o Rails 5, ActionCable i SonicPi

Apr 20, 2016 · Warsaw, Poland

W środę, 20 kwietnia, zapraszamy na czwarte w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w Państwomieście, tradycyjnie o 18:30.

W tym miesiącu Mateusz Nowakowski z Daftcode opowie nam o nowościach w nadchodzących Railsach 5 oraz swoich doświadczeniach z ActionCable. Tomek Stachewicz z Rebased pokaże nam jak tworzyć muzykę korzystając z Ruby i SonicPi. Zachęcamy również wszystkich do przygotowywania lightning talków, na które będziemy mieli czas pod koniec spotkania.

Chętnych do wystąpień zapraszamy do zgłaszania się na forum:
http://forum.rubyonrails.pl/t/wrug-kwietniowy-20-04-2016-sroda/11581

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami sponsorowanymi przez Rebased i Daftcode.

Daftcode to polska firma tworząca produkty internetowe, mobilne oraz z zakresu sztucznej inteligencji. Firma działa w modelu biznesowym typu venture building, który polega na budowaniu oraz rozwijaniu kilku przedsięwzięć (startupów) równolegle. Daftcode samodzielnie realizuje wszystkie etapy powstawania i wdrażania swoich projektów - od koncepcji przez development, aż po wprowadzenie danego produktu na rynek.

Rebased to kilkunastu świetnych programistów i jeden specjalista od biznesu. Pracują dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Holandii i nie tylko. Dostarczają.

W trakcie spotkania planujemy mieć streaming sponsorowany przez firmę Whitestream.

Kiedy? Środa, 20 kwietnia 2016, o 18:30.
Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Event organizers
  • WRUG

    WRUG to koleżeńska, nieformalna i oddolna wymiana wiedzy, umiejętności, doświadczeń na temat Ruby. Ta warszawska grupa spotyka się od 2008 roku i nieprzerwanie udowadnia wszystkim, że Ruby jest dynamicznie rozwijającym się językiem, z którym warto związać swoją ścieżkę programistyczną.

    Recent Events
    More

Are you organizing WRUG kwietniowy o Rails 5, ActionCable i SonicPi?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews