WRUG kwietniowy o mrubym i machines

Apr 8, 2015 · Warsaw, Poland

Już w najbliższą środę, 8 kwietnia zapraszamy na czwarte w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w Państwomieście, tradycyjnie o 18:30.

Tym razem Michał „fazibear” Kalbarczyk opowie czym jest mruby i pokaże jak go używać, a Maciej Kucharz przedstawi (z przykładami) specyfikację machines i zaproponuje dyskusję na temat jej implementacją w Rubym.

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez EL Passion i Arena.pl.

arena.pl to innowacyjna platforma handlowa stworzona w Ruby on Rails a jednocześnie największe wdrożenie Spree Commerce na świecie. Miliony produktów, dziesiątki klientów API, ogromna infrastruktura sieciowa, kilkadziesiąt tys. linii kodu oraz zespół sympatycznych ludzi pochłaniających kawę. :)

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

http://wrug.eu/2015/04/02/spotkanie-kwietniowe/

Event organizers
  • WRUG

    WRUG to koleżeńska, nieformalna i oddolna wymiana wiedzy, umiejętności, doświadczeń na temat Ruby. Ta warszawska grupa spotyka się od 2008 roku i nieprzerwanie udowadnia wszystkim, że Ruby jest dynamicznie rozwijającym się językiem, z którym warto związać swoją ścieżkę programistyczną.

    Recent Events
    More

Are you organizing WRUG kwietniowy o mrubym i machines?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews