×
Eventil - Find Tech Events
Official mobile app
FREE - In Google Play
View
×
Eventil
Official mobile app
FREE - In App Store
View

WRUG grudniowy o problemach z OOP i o Rubym 2.3

Dec 9, 2015 · Warsaw, Poland

W następną środę, 9 grudnia, zapraszamy na ostatnie w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w Państwomieście, tradycyjnie o 18:30.

Tym razem Piotr Szotkowski z Rebased opowie nam o znajdywaniu w kodzie potencjalnych problemów za pomocą Reeka, a Mateusz Nowakowski z Daftcode przedstawi nam zmiany w nadchodzącym Rubym 2.3.

Chętnych do wystąpienia zapraszamy do zgłaszania się na forum.

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez EL Passion i Daftcode.
W trakcie spotkania planujemy mieć streaming sponsorowany przez firmę Whitestream.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

Daftcode to polska firma tworząca produkty internetowe, mobilne oraz z zakresu sztucznej inteligencji. Firma działa w modelu biznesowym typu venture building, który polega na budowaniu oraz rozwijaniu kilku przedsięwzięć (startupów) równolegle. Daftcode samodzielnie realizuje wszystkie etapy powstawania i wdrażania swoich projektów - od koncepcji przez development, aż po wprowadzenie danego produktu na rynek.

Kiedy? Środa, 9 grudnia 2015, o 18:30.
Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Event organizers
  • WRUG

    WRUG to koleżeńska, nieformalna i oddolna wymiana wiedzy, umiejętności, doświadczeń na temat Ruby. Ta warszawska grupa spotyka się od 2008 roku i nieprzerwanie udowadnia wszystkim, że Ruby jest dynamicznie rozwijającym się językiem, z którym warto związać swoją ścieżkę programistyczną.

    Recent Events
    More

Are you organizing WRUG grudniowy o problemach z OOP i o Rubym 2.3?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews