WRUG czerwcowy o bitach i kontynuacjach w Rubym

Jun 22, 2016 · Warsaw, Poland

W tym miesiącu Piotr Szotkowski (chastell) opowie o eleganckim sposobie implementacji macierzy logicznej i wydajnym liczeniu wagi Hamminga (oraz czym w ogóle są te koszmarnie nieżyciowe określenia), a Daniel Janus (nathell) opowie o używaniu kontynuacji w Ruby.
Zachęcamy również wszystkich do przygotowywania lightning talków, na które będziemy mieli czas pod koniec spotkania.

Chętnych do wystąpień zapraszamy do zgłaszania się na forum.

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami sponsorowanymi przez Daftcode i EL Passion.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

DaftCode to polska firma tworząca produkty internetowe, mobilne oraz z zakresu sztucznej inteligencji. Firma działa w modelu biznesowym typu venture building, który polega na budowaniu oraz rozwijaniu kilku przedsięwzięć (startupów) równolegle. DaftCode samodzielnie realizuje wszystkie etapy powstawania i wdrażania swoich projektów - od koncepcji przez development, aż po wprowadzenie danego produktu na rynek.

W trakcie spotkania planujemy mieć streaming sponsorowany przez firmę Whitestream.

http://wrug.eu/2016/06/20/spotkanie-czerwcowe/

Event organizers
  • WRUG

    WRUG to koleżeńska, nieformalna i oddolna wymiana wiedzy, umiejętności, doświadczeń na temat Ruby. Ta warszawska grupa spotyka się od 2008 roku i nieprzerwanie udowadnia wszystkim, że Ruby jest dynamicznie rozwijającym się językiem, z którym warto związać swoją ścieżkę programistyczną.

    Recent Events
    More

Are you organizing WRUG czerwcowy o bitach i kontynuacjach w Rubym?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews