Nie było nas pół roku, ale wracamy! W pierwszy wtorek marca odbędzie się długo odkładane, trzynaste spotkanie wroc.py. Tym razem spotkanie odbędzie się na pewno i nie powstrzyma nas nic o kalibrze mniejszym od klęski żywiołowej.
Agenda:
1. Continuous Deployment aplikacji w Django — Wojciech Lichota 2. wroc.py: wiadomości duszpasterskie — Dominik Wroński 3. Prices: operacje finansowe w Pythonie — Michał Ociepka
Prezentacje na marzec mamy już zamknięte, ale tradycyjnie odbędzie się po nich sesja lightning talks, do prowadzenia których możecie się zgłaszać. Po spotkaniu zapraszamy wszystkich uczestników na wspólne spotkanie za kulisami przy brzęku garnców płynących miodem i aluminiowych koszyczków babuni, obejmujących szklanice pełne herbatki.
Uciech dla podniebienia w tym miesiącu dostarczają firmy Mirumee i 10Clouds.
Claim the event and start manage its content.
I am the organizer