Windows Phone & Win. 8 Hackathon

Nov 22 - 23, 2014 · Seoul, Turkey
Windows ve Windows Phone Hackathon
Windows Programlama Topluluğu tarafından düzenlenecek bu hackathonda Windows 8 ve Windows Phone platformunda uygulama geliştiren kişiler fikirlerini hayata geçirmeye çalışacaktır.Yarışma konsepti olarak toplum için eğitici ve bilgilendirici uygulamalar olarak belirlenmiştir.
Hackathon 22 kasım Cumartesi 18:00-21:00 arasında pazar günü ise 9:00-21:00 arasında olacak.Etkinliğe hem bireysel hemde 3 kişiye kadar grup halinde katılabilirsiniz.Etkinliğe en geç 21 kasım tarihine kadar başvuru linkinden kayıt olmanız gerekmektedir.
Sende mentörler eşliğinde kod yazıp yeni insanlarla tanışıp yeni şeyler öğrenmek istiyorsan hackathon'a bekliyoruz !
22 Kasım 18:00-21:00: Windows 8 & Windows Phone Eğitimi23 Kasım 09:00-10:30:Kullanıcı Dostu Arayüzler Tasarlama Eğitimi 10:30-19:00: Yarışma saati 19:15-21:00 Projelerin sunumu , jüri değelendirmesi ve kazananların açıklanması
Koşullar:
Koşullar:Jürinin değerlendireceği uygulamalar etkinlik sonunda mümkün olduğunca bitmiş olmalıdır.Jüri uygulamaları özgünlük, yazılım kalitesi, işlevsellik ve fayda gibi kriterlerine göre değerlendirecektir.Kazananları jüri etkinlik sonunda yapılacak sunumların ardından belirleyecektir.Katılımcıların hackathon salonunu terketmemeleri beklenmektedir.Uygulamalar 24 saat içerisinde sıfırdan geliştirilmiş olmalıdır. Tüm kodlar hackathon süresince yazılmalıdır. Önceden yazılmış kodlar kullanılmamalıdır.Katılımcılar hackathon başlamadan önce uygulama fikri bulabilir, gerekli ham bilgileri toplayabilir ve uygulamanın nasıl kodlanacağını araştırıp öğrenebilirler.Uygulama veya uygulama fikri ile ilgili tüm haklar geliştirenlerin veya fikrin sahiplerinindir.Katılımcılar istedikleri 3. parti kütüphane veya kaynak kodu kullanabilirler.Katılımcılar uygulamalarında istedikleri teknolojileri kullanıp kullanmamakta özgürdürler.Katılımcılar kendi bilgisayarlarını getirmelidirler.Hackathon süresi sonunda ortaya çıkan ürünleri Windows yada Windows Phone marketine yüklemelidir.Hackathon sonunda her ekip 5 dk’yı geçmeyecek bir sunum yapacaktır.

 
Event organizers

Are you organizing Windows Phone & Win. 8 Hackathon?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews