×
Eventil - Find Tech Events
Official mobile app
FREE - In Google Play
View
×
Eventil
Official mobile app
FREE - In App Store
View

Wielki test wiedzy o Pythonie | Webinar Online

Sep 24, 2019 · Gdańsk, Poland

Sprawdź swoją wiedzę i weź udział w Wielkim teście wiedzy o Pythonie. 🐍

Python - prosty, czytelny i łatwy do nauki język programowania. Według raportu Stack Overflow, Python jest czwartą najpopularniejszą technologią na świecie. Korzystają z niego takie firmy jak: Google, Spotify, Netflix czy Dropbox. W tym języku można: automatyzować testy, tworzyć aplikacje webowe (Django, Flask) czy wreszcie korzystać z przebogatych możliwości wykorzystania bibliotek do Machine Learningu czy Deep Learningu (Data Science).

Dołącz i sprawdź swoją wiedzę na temat Pythona na różnych poziomach trudności! Od łatwych pytań po te najbardziej zaawansowane!

Wielki test wiedzy o Pythonie będzie prowadzony w formie webinaru. 🎥 Będziesz potrzebować czegoś aby zanotować swoje odpowiedzi!: )

📌Kiedy?

Wtorek, 24 września, godz: 18:00 -19:30

📌Gdzie?

online, fanpage infoShare Academy (https://www.facebook.com/infoshareacademy/) na Facebooku

REJESTRACJA NA WEBINAR:
https://evenea.pl/event/wielki-test-wiedzy-o-pythonie/

Jak będzie przebiegał TEST?

Plansze z pytaniami o różnych poziomach trudności będą wyświetlane podczas transmisji.

Na każde pytanie przeznaczona jest odpowiednia ilość czasu na zastanowienie się i wybór prawidłowej odpowiedzi przez uczestników.

Po każdym pytaniu zostanie wyświetlona prawidłowa odpowiedź.

Każdy z uczestników zapisuje swoje odpowiedzi aby na końcu podsumować swój wynik.

Po upływie określonego czasu na odpowiedź, każde z pytań będzie omówione i podsumowane przez doświadczonego programistę i trenera infoShare Academy Mikołaja Lewandowskiego. Będziesz mieć również możliwość dołączenia do panelu dyskusyjnego i zadania pytania prowadzącym.

Na zakończenie testu uczestnicy będą mogli podzielić się swoimi wynikami w komentarzach!

Uwaga: Nie będziemy wyłaniać zwycięzców. Test ma na celu zapoznanie Was z programowaniem w Pythonie oraz, oczywiście, dobrą zabawę.

Po zakończeniu webinaru każdy z uczestników, który zarejestrował się na wydarzenie otrzyma obszerny materiał podsumowujący, poświęcony zagadnieniom z Pythona.

Prowadzący:

👦 Mikołaj Lewandowski - Programista, team leader i trener programowania. Entuzjasta Software Craftsmanship i pragmatycznego podejścia do rozwijania systemów. Wierzy w ideę Civic Tech i to, że technologia może zmienić świat. Biegacz, rowerzysta, czasami podróżnik.

👦 moderator: Andrzej Kiesz - CEO infoShare Academy oraz współtwórca infoShare, jednej z największych konferencji technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Wcześniej w Wirtualnej Polsce na stanowisku Kierownika Działu Projektów WWW, odpowiedzialny za technologiczny rozwój licznych serwisów i usług webowych uruchamianych przez WP.

Organizator webinaru:

infoShare Academy - szkoła programowania założona w maju 2015 roku. Prowadzimy intensywne warsztaty z zakresu front-end, back-end (w tym Java, Python), Data Science, a także zwinnych metodyk prowadzenia projektów. Uczymy programowania od podstaw i przygotowujemy naszych absolwentów do wejścia na rynek IT. Stawiamy na wysoką jakość prowadzonych szkoleń, dzięki czemu mamy pewność, że firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów.

Event organizers
  • Programowanie z infoShare Academy | Warszawa

    Koniec z odkładaniem planów na później, czas poznać branżę IT, wybrać język programowania i zacząć pisać kod. W tej grupie nie zapomnisz o swoim zamiarze i planach oraz zachęcisz się do odkrywania różnych technologii i tego co warto poznać. Jesteśmy jedną z największych akademii IT w Polsce z oddziałami w kilku miastach. Zapraszamy do grupy dla osób zainteresowanych nauką programowania oraz wejściem do branży IT. Będziemy dzielić się informacjami o nowościach w branży oraz o wykładach, spotkaniach i warszt

    Recent Events
    More

Are you organizing Wielki test wiedzy o Pythonie | Webinar?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Online Event
Online Event

A place to meet the most active, international community members

Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events