Więcej warsztatów WiT we Wrocławiu

Sep 7 - 9, 2016 · Wrocław, Poland

Brałaś/eś kiedykolwiek udział w naszych warsztatach? A może nie byłaś/eś na nich wcześniej, a bardzo byś chciał/a?
WiT Wrocław bierze udział w edycji specjalnej mikrograntów Europejskiej Stolicy Kultury. Wg jury nie znaleźliśmy się w szczęśliwej trzynastce najlepszych projektów (mamy 38. miejsce na 69 projektów). Ale, uwaga, mamy jeszcze szanse w głosowaniu internetowym, w którym bierze udział 21 projektów, a zostaną wyłonione 2 z największą ilością głosów.
Tl;dr jak wygramy, to zostaniemy dofinansowani kwotą 5000zł i będziemy dla Was organizować super warsztaty i wspierać kulturę we Wrocławiu. Pomożecie?
Przeczytać o projekcie i zagłosować (prosimy pięknie o głosy i za oddane dziękujemy) można na stronie (projekt nr 995. WiT Wrocław dla kultury): http://www.wroclaw.pl/mikrogranty/glosowanie
O samym projekcie mikrograntów ESK 2016 można przeczytać tutaj: http://www.wroclaw2016.pl/mikrogranty
O tym, jakie warsztaty chcemy zorganizować możecie znaleźć informacje tu: https://www.wroclaw.pl/mikrogranty/wniosek/998c51bf7d83bbd10814d3c77a87bb6d9c4bd97f

Głosowanie trwa do 8 września.
1 nr telefonu = 1 głos, dlatego będzie nam miło, jeśli namówicie do głosowania znajomych.
O WiT (strona: http://womenintechnology.pl/, grupa: https://www.facebook.com/groups/witpoland):
Women In Technology to społeczność kobiet, które pracują w technologiach lub je tworzą. Spotkania grupy odbywają się od 2009 r., aktualnie: we Wrocławiu,
Katowicach, Warszawie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu i Krakowie. Jesteśmy nieformalną grupą przyjaciółek, które w swoim wolnym czasie spotykają się w celu wymiany doświadczeń, wiedzy i opinii.

Skupiamy kobiety, które zajmują się programowaniem, administracją bazami danych, serwerami, sieciami, jak również elektroniką, robotyką i innymi pokrewnymi technicznymi dziedzinami. Spotykamy się, by lepiej się poznać, wymieniać doświadczeniem, wspólnie się uczyć i wzajemnie się wspierać. Inspirujemy się do działania, rozwijamy się, i łamiemy stereotypy – celem grupy jest budowanie opinii, że kobieta może być pasjonatką i wybitną specjalistką w danej dziedzinie technicznej.
Mężczyźni są mile widziane na naszych spotkaniach i warsztatach, jeśli interesują ich tematy prelekcji.

Event organizers
  • Women in Technology

    Women In Technology to społeczność kobiet, które pracują w technologiach lub je tworzą. Spotkania grupy odbywają się od 2009 r, aktualnie we Wrocławiu, Katowicach, Warszawie, Lublinie, Poznaniu i Krakowie. Jesteśmy nieformalną grupą przyjaciółek, które w swoim wolnym czasie spotykają się w celu wymiany doświadczeń, wiedzy i opinii.

    Recent Events
    More

Are you organizing Więcej warsztatów WiT we Wrocławiu?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews