Web Componenty na ratunek Mikrofrontendom!

Dec 1, 2021 · Warsaw, Poland

🔔 Bezpłatne bilety: https://kdi.org.pl/

Zapraszamy na prezentacje "Web Componenty na ratunek Mikrofrontendom! – Tomasz Pawlisiak" o godzinie 13:00 w dniu[masked] roku.

🔖 Opis prezentacji:
Podejście mikroserwisowe do tworzenia warstwy prezentacji cieszy się coraz większą popularnością. „Mikrofrontendy” pozwalają nam na oddzielenie niezależnych części aplikacji, zamkniętych w komponentach, które mogą być napisane w różnych frameworkach. Web Componenty pomagają nam zachować spójność pomiędzy komponentami, a również implementować to podejście. Podczas prelekcji omówię zastosowania, zalety oraz limity Web Componentów oraz pokażę jak je tworzyć i wykorzystać w aplikacji stosującej mikrofrontendy.

🔔 Bezpłatne bilety: https://kdi.org.pl/

Event organizers
  • dev.js

    dev.js to społeczność pasjonatów frontend-u. Zrzesza programistki i programistów HTML5, javascript, CSS, ReactJS, NodeJS, AngularJS, PHP, Polymer oraz studentów kierunku Informatyka, którzy chcą odnaleźć się w świecie nowych technologii. Naszym podstawowym celem jest wymiana wiedzy między uczestnikami społeczności i umożliwienie im rozwoju technicznego. Organizujemy wydarzenia w 3 miastach: Warszawa, Lublin oraz Kraków. Chętnie podejmujemy współpracę z firmami we wspieraniu naszych działań. Dołącz do nas i

    Recent Events
    More

Are you organizing Web Componenty na ratunek Mikrofrontendom!?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Topics
Rating

based on 0 reviews

Featured Events