Warsztaty z pisania CV

Mar 23, 2017 · Poznań, Poland

CV to zazwyczaj pierwsza rzecz, którą możemy przekonać do siebie potencjalnego pracodawcę. Warto poświęcić trochę czasu, aby ten dokument dopracować i zwiększyć swoją siłę przebicia na samym starcie.

Jako studenci często nie doceniamy swoich osiągnięć i mamy problem z przygotowaniem atrakcyjnego życiorysu. Nie jest to jednak trudne, a warsztaty, które organizujemy na pewno Wam w tym pomogą.

Na co zwrócić uwagę pisząc własne CV?
Jak w przekonujący sposób opisać swoją aktywność i projekty studenckie?
Jakich błędów unikać?
Na te i inne pytania odpowiedzą Magdalena Habicht i Anna Schneider z platformy rekrutacyjnej IT-Leaders.pl.

Zachęcamy do wzięcia laptopów z CV, żeby na bieżąco je weryfikować i ewentualnie poprawić. Część warsztatowa potrwa około godziny, po niej będzie można indywidualnie przedyskutować swój życiorys z prowadzącymi.

Liczba miejsc.jest ograniczona. Rejestrować można się bezpłatnie pod adresem:
https://www.eventbrite.com/e/warsztaty-z-pisania-cv-tickets-32889624753

Event organizers
  • AKAI

    Akademickie Koło Aplikacji Internetowych rozpoczęło swoją działalność na Wydziale Informatyki Politechniki Poznańskiej w 2010 roku. Działamy jednakże na terenie wszystkich uczelni w Poznaniu i naszym członkiem może być każdy student, niezależnie na jakiej uczelni studiuje. Skupiamy młodych i ambitnych ludzi, którzy jako cel stawiają sobie rozwój i osiągnięcie sukcesu w dziedzinie aplikacji internetowych.

    Recent Events
    More

Are you organizing Warsztaty z pisania CV?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews