Warsztaty Design Thinking dla początkujących

Aug 3, 2017 · Gdynia, Poland

Określenie design thinking często przewija się podczas różnego rodzaju prelekcji, wykładów, warsztatów. Nie do końca wiecie, o co w tym wszystkim chodzi? Coś słyszeliście, ale nadal nie macie pojęcia, jak wykorzystać design thinking?
Zapraszamy Was na spotkanie Design Thinking dla początkujących. W trakcie 6-godzinnego warsztatu przejdziemy przez poszczególne etapy procesu projektowania. Zaczniemy od empatyzacji, przejdziemy przez tworzenie rozwiązań na zdefiniowane problemy, ich prototypowanie, aż po testowanie i modyfikację wypracowanych pomysłów.
Szybko i skutecznie (i co najważniejsze – w praktyce!) poznacie narzędzia stosowane w metodologii design thinking.

Dla kogo?
Do udziału w warsztatach zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane metodologią myślenia projektowego – zarówno osoby początkujące, którzy chcą dowiedzieć się, czym jest design thinking, jak i tych, którzy chcieliby uporządkować dotychczasową wiedzę, by móc zastosować ją w praktyce.

Prowadzący:
Katarzyna Bąk – na co dzień zajmuje się organizacją procesów projektowych, w szczególności zorientowanych na projektowanie i wdrażanie produktu. W Strefie Startup Gdynia wspiera obszary design thinking oraz komercjalizacji badań naukowych. Odpowiedzialna m.in. za cykl spotkań dla studentów oraz naukowców.
Anna Tylikowska – projektantka usług z zacięciem badawczym. W Strefie Startup Gdynia wspiera obszar user experience, m.in. cykl Strefa UX i Miejski Service Design. Wykładowczyni Service design na studiach podyplomowych "User Experience. Psychologia projektowania".

Kiedy: 03.08.2017 (czwartek), godz. 09:00-16:00
Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni, Budynek III, coworking
Wstęp wolny, wymagana rejestracja na: https://designthinking-poczatkujacy.evenea.pl/

Event organizers

Are you organizing Warsztaty Design Thinking dla początkujących?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews