Warsztat Design Thinking dla początkujących

Sep 16, 2016 · Gdynia, Poland

Szukasz sposobu na to, by wyróżnić się spośród ofert konkurencji? Zastanawiasz się, jak budować swoją ofertę, by trafiała w potrzeby Twoich Klientów? A może opracowujesz produkt i zauważyłeś, że nie do końca działa on tak, jak założyłeś, a Ty sam nie wiesz dlaczego?

Zastosuj podejście human-centered design, czyli projektowanie produktów lub usług zorientowanych na człowieka! To podstawa metodologii Design Thinking, czyli sposobu na tworzenie świeżych, innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań.

Dla kogo?

Warsztat skierowany jest do mikroprzedsiębiorców, startupowców, freelancerów – osób, które chciałyby dowiedzieć się, jak lepiej tworzyć produkty lub usługi pod kątem Klientów. Nie musicie się specjalnie przygotowywać – spotkanie przeznaczone jest dla osób początkujących.

Czego się dowiesz?

W trakcie warsztatu przedstawimy Wam krótko metodologię design thinking. Przejdziemy wspólnie przez wszystkie etapy procesu: od empatii, przez diagnozowanie potrzeb, generowanie pomysłów, prototypowanie, aż do testowania. Obiecujemy jednak, że najwięcej nauczycie się, aktywnie uczestnicząc w samym procesie projektowania. Dowiecie się m.in..:
• W jaki sposób określić, kim są Wasi Klienci i jakie narzędzia pomogą Wam rozpoznawać ich potrzeby?
• Jak tworzyć ofertę i w jaki sposób wspomoże Was w tym korzystanie z person?
• Dlaczego nie warto opracować pierwszych wersji produktów „na błysk”, tylko wesprzeć się prototypami, testowaniem i ich ulepszaniem?

O prowadzących:

Maja Kurant - w Strefie Startup Gdynia zajmuje się m.in. organizacją i prowadzeniem warsztatów z Design Thinking, organizacją maratonu projektowania usług - Global Service Jam oraz spotkań Miejski Service Design.

Ania Tylikowska - w Strefie Startup wspiera obszar UX / projektowania usług oraz komunikacji marketingowej. Odpowiedzialna m.in. za cykl szkoleń Strefa UX.

UWAGA : liczba miejsc ograniczona. Wybór uczestników warsztatu dokonamy na podstawie odpowiedzi udzielonych w formularzu aplikacyjnym. Osoby, które zostaną zaakceptowane poinformujemy o tym w dniu 13/09 do godziny 16:00 drogą mailową.

Event organizers

Are you organizing Warsztat Design Thinking dla początkujących?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Topics
Rating

based on 0 reviews