WarsawJS Meetup #37 - 3 urodziny

Sep 13, 2017 · Warszawa, Poland

Agenda

- Piotr Kowalski: Progressive Web Apps w szczegółach [PL]

Chciałbym podczas prelekcji opowiedzieć o tym jak zmigrować stronę internetową do aplikacji PWA. Opowiem o szczegółach procesu przez jaki przeszedłem przerabiając swojego bloga na PWA.

Bio: Front-end Leader at @cyfrowypolsat 👨‍💻 JavaScript Ninja. Trainer 📈 Organizer of @WarsawJS🎙️ YouTuber 🎬 Blogger 📔 Speaker 🗣

Kontakt: linkedin.com/in/piecioshka

- Piotr Zientara: Jak zacząć nowy projekt w Reakcie? [EN]

Ustawienie fundamentów pod nowy projekt bywa trudne, podzielę się doświadczeniem co wybrałem i jakie są tego konsekwencje.

Bio: Front-end developer w Artificial, wcześniej Full Stack w Rebased i Jobartis. Z wykształcenia filozof, z zamiłowania edukator i organizator WarsawJS.

Kontakt: linkedin.com/in/piotr-zientara

----

Panel dyskusyjny

Pierwszy raz w historii paneli dyskusyjnych będziemy chcieli, aby na pytania odpowiadali organizatorzy, tj: Katarzyna Grabowska, Piotr Kowalski oraz Piotr Zientara. Zadawajcie pytanie w ankiecie na wydarzeniu Facebookowym - link do ankiety.

Katering 

Podczas meetupu cała restauracja jest do naszej dyspozycji. Otrzymasz ciepły posiłek i dowolny napój za darmo! Dziękujemy restauracji “The Place” w przygotowaniu dań. Fanpage restauracji: http://bit.ly/warsawjs-the-place 

Live streaming 

Jeśli nie będzie Cię na spotkaniu, to zapraszamy na stronę http://bit.ly/warsawjs-meetup-livestreaming, gdzie będzie można oglądać nasze spotkanie na żywo z dowolnego miejsca na świecie! Transmisja będzie działała na komputerach z nowoczesnymi przeglądarkami jak i na urządzeniach mobilnych (telefonach, tabletach). Wszystko to dzięki technologi HTML5. 

Filmy na YouTube 

Podczas każdego wydarzenia na tyłach sali możesz zobaczyć kamery, które nagrywają cały event. Wszystko po to, aby po zakończonym spotkaniu móc wrócić do prelekcji w formie filmów na naszym kanale na YouTube: http://bit.ly/warsawjs-youtube-channel 

Lightning talks 

Podczas każdego spotkania mamy gwarantowane 2-3 prelekcje. Po kilku latach doszliśmy do wniosku, że jest to optymalna liczba wystąpień. Istnieje jednak możliwość zwiększenia liczby wystąpień dzięki tzw. błyskawicznym sesjom. Jeśli chcesz wyjść na scenę podczas spotkania, możesz to zrobić bez wcześniejszej zapowiedzi. Lightning talk może trwać maksymalnie 5 minut! Tego typu wystąpienia nie są przeznaczone do reklamowania firm zatrudniających programistów. 

Sponsorzy 

• 10Clouds (https://10clouds.com/
• Artificial Labs (https://artificial.io/
• Cyfrowy Polsat (http://www.cyfrowypolsat.pl/
• DaftCode (http://daftcode.pl/
• EL Passion (http://www.elpassion.com/
• Softwarely (http://www.softwarely.pl/)

Event organizers
Social
Rating

based on 0 reviews