WarsawJS Meetup #24

Aug 10, 2016 · Warszawa, Poland

Oficjalny hashtag: https://twitter.com/hashtag/warsawjs24

https://www.youtube.com/watch?v=wlG4akSDQ8g

Agenda

• Cezary Walenciuk: 9 demonów programisty JS [PL]
Podsumowanie: Aby zostać lepszym programistą musisz się zmierzyć ze swoimi demonami i zdebugować sam siebie. Programowanie to nie tylko kod, ale także twoje osobiste triggery i zdarzenia 
Slajdyhttps://panniebieski.github.io/9-demons-of-JS-programmer/

• Daniel Janus: React in the world of brackets: ClojureScript, reagent, re-frame [EN] 
Podsumowanie: Opowiem o pisaniu Single-Page Applications bazujących na Reakcie przy użyciu języka ClojureScript. Pokażę, jak to podejście różni się od używania "czystego" Reacta i w czym tkwi jego siła.
Slajdy: http://danieljanus.pl/2016-warsawjs/

• Paweł Kondraciuk: NativeScript: Gentle Introduction [PL]
Podsumowanie: Tworzenie wieloplatformowych aplikacji mobilnych nie musi być trudne ani uciążliwe. Z podstawową znajomością JavaScriptu jesteś w stanie osiągnąć ten cel. Na #16 spotkaniu WarsawJS była mowa o React Native, ja opowiem o konkurencyjnym rozwiązaniu: NativeScript.
Slajdyhttps://pawelkondraciuk.github.io/warsawjs-nativescript/

Nie możesz towarzyszyć nam w Państwomiasto? Zapraszamy na http://warsawjs.com/ gdzie będzie można zobaczyć całe spotkanie na żywo! Po wykładach będziemy kontynuować rozmowy przy barze z napojami lub przekąskami sponsorowanymi przez Rebased i 10Clouds. Całe spotkanie zostanie nakręcone dzięki firmie Cyfrowy Polsat oraz wyemitowane live, dzięki Whitestream.

Do zobaczenia 10-go sierpnia w Państwomiasto!

{}

WarsawJS #24 is coming, August 10 - Wednesday.
Meet us at Państwomiasto at 18:30. 

Cannot join us at Państwomiasto? Visit http://warsawjs.com/ where you will be able to watch a live stream of entire event! After presentations, we will continue to talk at bar with some snack or beverages sponsored by Rebased and 10Clouds. The entire meeting will be video recorded thanks to Cyfrowy Polsat and put live streaming with Whitestream.

See you on WarsawJS #24!
August 10 @ Państwomiasto

Event organizers
Social
Rating

based on 0 reviews