×
Eventil - Find Tech Events
Official mobile app
FREE - In Google Play
View
×
Eventil
Official mobile app
FREE - In App Store
View

Warsaw Legal Hackers: Cyberbezpieczeństwo – studium przypadków

Jan 16, 2019 · Warszawa, Poland

Cyberbezpieczeństwo – studium przypadków

Plan spotkania: (prosimy o przybycie 10 minut wcześniej)

17.00 // Przywitanie i przedstawienie inicjatywy Warsaw Legal Hackers

17.10 // Grzegorz Tworek – Jak ocalono włoskiego hackera przed wyrokiem siedemdziesięciu lat więzienia w USA.

17.30 // Maciej Jan Broniarz – Cyberbezpieczeństwo, prawo i prawnicy.

17:50 // prof. dr hab. Piotr Girdwoyń – Porównanie polskiego i amerykańskiego ustawodawstwa karnego co do cyberprzestępczości.

18.10 // Dyskusja z udziałem gości i uczestników

19:00 // Zakończenie

Naszymi gośćmi będą:

Grzegorz Tworek – Specjalista IT w drugim pokoleniu. Od wielu lat aktywnie promuje idee związane z bezpieczeństwem informatyki, zwłaszcza w powiązaniu z systemami Microsoft. Autor artykułów i książek na temat security, prelegent i ekspert na wszelkich konferencjach, od studenckich po BlackHat. W czasie ponaddwudziestoletniej kariery zawodowej zarządzał czterema zbudowanymi od podstaw zespołami ekspertów IT Security, napisał dziesiątki narzędzi, znajdował bugi w kodzie systemów Windows, jednych hackerów wsadzał do więzienia a innych z niego wyciągał. Dwanaście razy nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional.

Piotr Girdwoyń – prawnik, w 2012 roku uzyskał tytuł profesora nauk prawnych. W roku 2016 został wybrany dyrektorem Instytutu Prawa Karnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a od 2017 roku pracuje na stanowisku profesora zwyczajnego. W roku 2017 został ustanowiony Chair Professor w Criminal Justice College of East China University of Political Science and Law w Szanghaju [masked]) oraz Visiting Professor w College of Medicine and Forensics na Xi’an Jiaotong University w Xi’an [masked]). Od grudnia 2018 r. partner w Pietrzak Sidor i Wspólnicy, Kancelaria Adwokacka.

Maciej Jan Broniarz - administrator systemów IT. Związany zawodowo z Uniwersytetem Warszawskim, wykładowca na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW, ekspert Centrum Nauk Sądowych z zakresu bezpieczeństwa IT w zakresie informatyki kryminalistycznej. Architekt systemów IT i audytor bezpieczeństwa. Zrealizował kilkaset projektów IT - od małych wdrożeń po systemy przeznaczone dla setek tysięcy użytkowników. Współpracownik Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego w zakresie bezpieczeństwa IT. Ekspert ds. bezpieczeństwa IT, computer forensics i Computer Security Incident Response.

Event organizers

Are you organizing Warsaw Legal Hackers: Cyberbezpieczeństwo – studium przypadków?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events