(W) Colours of Data - Postavte svůj business okolo potřeb svých zákazníků

Oct 8, 2021 · Praha 3, Czechia
VYZKOUŠEJTE SI PRÁCI INOVATIVNÍHO DIGITÁLNÍHO MARKETÉRA, KTERÝ POTŘEBUJE UMĚT OKAMŽITĚ REAGOVAT NA POTŘEBY A AKTIVITY SVÝCH ZÁKAZNÍKŮ.

Digitální marketing se dnes neobejde bez správného řízení daty. Firmy, jejichž komunikace není personalizovaná podle preferencí jednotlivých zákazníků a necílí na jejich konkrétní potřeby, nemají šanci navázat se zákazníky dlouhodobý vztah.

Vyzkoušejte si, jak sbírat data z webu, appky, emailu nebo přímo od zákazníků a stavět z nich znalost o jednotlivých zákaznících. Jak na základě dat vytvářet nejefektivnější způsob komunikace se zákazníkem, nebo jak pro něj analýzou dat najít nabídku šitou na míru.

Workshop je zaměřen na praktickou ukázku sběru, analýzy a využití dat na řízení komunikace a personalizaci zákaznické zkušenosti. Proběhne v živém prostředí nástroje Exponea.

Přednášející:

Petr Václavek, Senior solution architect

Jsme podnikatelský akcelerátor VŠE. Pomáháme inovativním nápadům a startupům na jejich cestě k úspěchu. Brázdíme vody businessu a vytváříme silnou startupovou komunitu. Jsme tu pro studenty, absolventy,startupisty korporace.

Dejte o sobě vědět a společně rozhýbeme Vaše podnikání! Pojďte s námi dělat business.
Co funguje u nás, nabízíme i vám!

Event organizers

Are you organizing (W) Colours of Data - Postavte svůj business okolo potřeb svých zákazníků?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events