Vue JS ile Web Uygulamaları Geliştirme + Demo

Mar 10, 2017 · Çankaya, Turkey

Konu: Vue JS ile Web Uygulamaları Geliştirme + Demo

Bu ayki etkinliğimizde Javascript'in yeni frameworklerinden "Vue JS" üzerinde duracağız. Angular ve React hakimiyetindeki modaya yeni bir soluk getiren basit ve kullanımı kolay "Vue JS" hakkında konuşup demo uygulamalar yapacağız.

Konuşmacılar: 

Jeff Mosawy - Vue JS ile Web Uygulamaları Geliştirme (İngilizce)

Tahran İran'dan gelen konuğumuz Jeff Mosawy, Full Stack Developer olarak çalışmakta. Server side ve client side web geliştirme üzerine deneyim sahibi. Jeff bizlere Vue JS'i tanıtan bir sunum yapacak

Linkedin

Selçuk Kiraz -  Vue JS Uygulama Demoları (Türkçe)

Ekibimizin en önemli parçalarından Selçuk uzun yıllardır Frontend Developer olarak çeşitli kurumlarda ve firmalarda çalıştı. Sr. Frontend Developer olarak iş hayatına devam eden Selçuk Vue JS üzerine olan çalışmalarından yola çıkarak sunumun arkasından bizlerle Vue JS ile uygulama demosu yapacak.

Linkedin

Program:

19.00 - 19.30 Pizza + Sohbet Muhabbet

19.30 - 20.10 Vue JS ile Web Uygulamaları Geliştirme (İngilizce Sunum)

20.15 - ... Vue Js ile Uygulama Demoları (Türkçe)

Developing Web Applications with Vue JS

In this event we will be talk about of the new frameworks of Javascript "Vue JS".and talk about the simple and easy to use "Vue JS" which brings a new breath to the world of Javascript under Angular and React domination, and we will do some demo applications.

Speakers: 

Jeff Mosawy

I am a full stack developer for more than 3 years and I have being involved in some front-end and back-end projects. 

I have experienced some of most popular tools in front-end development and did some back-end works in both ASP .NET and PHP. In the last year, I was very interested in Javascript, so I tried to focus only on JavaScript development.I currently work in a company named WING: World of Innovative Geniuses which is supported by Saman Bank in Iran.

Selçuk Kiraz
Our valuable crew member Selçuk has been working as a Frontend Developer at various companies for many years.He will demonstrate some web application build with Vue JS.

Event organizers
  • Javascript Ankara

    Her ay Ankara'da JavaScript, Frontend, Web ve Mobil Teknolojiler üzerine buluşup konuşabileceğimiz bir topluluk JS Ankara. Bir yılı aşkın süredir çeşitli mekanlarda etkinlikler düzenleyerek, buluşmaları aralıksız sürdürmeye gayret ediyoruz. Öğrenci, çalışan, deneyimli, deneyimsiz herkesi aramıza bekliyoruz. Bizi twitter'dan da takip edebilirsiniz: @JS_Ankara Sponsorluk formu: https://goo.gl/forms/JrzfvYUc3LZn2szr2

    Recent Events
    More

Are you organizing Vue JS ile Web Uygulamaları Geliştirme + Demo?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews