VR Hackathon - Edukacja Przyszłości

Dec 3, 2016 · Warszawa, Poland

Zapraszamy Was serdecznie na Hackathon dedykowany Wirtualnej Rzeczywistości.

Spotykamy się na cały dzień bawić, uczyć i testować różne rozwiązania dostępne na rynku.

Temat Hackathonu to: "Edukacja Przyszłości". Wierzymy, że wirtualna rzeczywistość może mocno i pozytywnie namieszać w tej sferze naszego życia. Gorąco Was zachęcamy do tworzenia aplikacji, gier, narzędzi, symulacji, które będą miały aspekt edukacyjny lub będą pomagały zmienić obecny system edukacji.

Nad całością prac będą czuwać mentorzy, specjaliści z branży, którzy swoje godziny nad problemami VR spędzili. Chętnie udzielą Wam wskazówek, jakie rozwiązanie działa oraz czego warto się wystrzegać.

Zapewniamy ciepły posiłek, picie, internet oraz co najważnijesze różne rozwiązania VR do testowania Waszych pomysłów.

Uczestnicy mogą pracować w zespołach do maksimum 5 osób. Pracujecie na własnych komputerach i potencjalnie telefonach. Każdy będzie miał szanse wgrać i zobaczyć, jak jej/jego aplikacja działa na między innymi urządzeniach HTC VIVE, Oculus, czy cardbordzie jak Dreamz.

Przewidujemy nagrody - zarówno gadżety dla każdego uczestnika, jak i nagrody za najlepsze aplikacje - Polecamy śledźcie nasz profil by dowiedzieć się więcej.

Hackathon ma limitowaną liczbę miejsc, dlatego obowiązują zapisy. Decyduje kolejność zgłoszeń. Link do zapisów pojawi się wkrótce na profilu i na naszej stronie.

Liczba miejsc wynosi 35. Liczba ta jest ograniczeniem wynikającym z objętości sali obecnie udostępnionej na Hackathon i może ulec zmianie przy dużym zainteresowaniu wydarzeniem.

Wydarzenie jest płatne. Opłata wynosi 20 PLN.

Podsumowując. Jeśli jesteś jesteś ciekawym/ciekawą świata, pasjonatem lub pasjontatką technologii, albo po prostu chcesz spróbować, jak sprawdzają się różne rozwiązania VR od kuchni, to jest to wydarzenie właśnie dla Ciebie.

Organizatorzy:
VR Lab - Spectrum, Spectrum
Applause Warsaw

Sponsorzy:
(Więcej infromacji wkrótce)

Mentorzy:
Adam Jesionkiewicz
(Więcej infromacji wkrótce)

Partnerzy:
Koduj dla Polski

Partnerzy medialni:
vrhunters.pl - portal Virtual Reality
VRPolska.eu - Największa Grupa VR w Polsce!

Event organizers
  • Koduj dla Polski

    Koduj Dla Polski to społeczność poszukująca technologicznych rozwiązań społecznych wyzwań. Chcemy Polski ze sprawniejszymi wewnętrznie urzędami bardziej przyjaznymi dla obywatela, firmami operującymi na otwartych danych realizującymi społeczne cele, nowoczesnymi organizacjami społecznymi opartymi na wiedzy, większym zaangażowaniem obywateli w życie publiczne oraz dialogiem budującym zaufanie pomiędzy tymi sektorami.

    Recent Events
    More

Are you organizing VR Hackathon - Edukacja Przyszłości?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events