UX - narzędzia do prototypowania serwisów i palikacji

Sep 25, 2017 · Warsaw, Poland

Zdobądź praktyczną wiedzę z obszaru User Experience: Interaction Design. Podczas zajęć nauczysz się korzystać z najpopularniejszych narzędzi projektanta UX. Przy ich użyciu przygotujesz prototyp serwisu lub aplikacji webowej w oparciu o wymagania biznesowe i technologiczne.

Poznaj praktyczne narzędzia do prototypowania, które są standardem na rynku. Zarówno Axure, jak i Adobe XD wykorzystywane są do pracy od makiet lo-fi, aż do prototypu produktu przeznaczonego do testów z użytkownikami. Zdobędziesz wiedzę na temat podstawowych i zaawansowanych funkcji Axure oraz Adobe XD, które będziesz mógł wykorzystać do codziennej pracy nad rozwijaniem produktów i usług cyfrowych.

Event organizers
  • Gigacon

    Kilkuosobowym zespołem, który do dziewiętnastoletniej tradycji firmy dołożył swoje zaangażowanie, serce i głęboką wiarę w każdy realizowany projekt. Organizujemy konferencje dla branży IT i biznesowe. Rocznie około 30-40 spotkań! Realizujemy wydarzenia obejmujące tematycznie niemalże całość zagadnień związanych z IT: bezpieczeństwo, obieg dokumentów, sieci, cloud computing, procesy biznesowe, data center, rozwiązania IT dla poszczególnych sektorów.

    Recent Events
    More

Are you organizing UX - narzędzia do prototypowania serwisów i palikacji?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews