User Experience. Czym jest? Jak badać? Jak tworzyć?

Aug 23, 2016 · Gdynia, Poland

User Experience Design — projektowanie wrażeń — w ciągu zaledwie kilku lat przebyło daleką drogę od modnego terminu do dynamicznie rozwijającej się branży. W jego obrębie już dziś istnieje kilka różnych specjalności. Czym jest User Experience? Jak badać? Jak tworzyć? Zapraszamy na spotkanie, na którym uzyskasz wiedzę wprowadzającą do UX w pigułce.

Dla kogo?

Zapraszamy na spotkanie wszystkich, którzy chcieliby zdobyć lub uporządkować podstawową wiedzę dot. UX. Jeśli chcesz zacząć przygodę z User Experience, ale nie wiesz, od czego zacząć, Twoja obecność jest obowiązkowa :).

Czego się dowiesz?

M.in.:
• Co kryje się pod pojęciami UX, UI, SD, CX?
• Jak wygląda warsztat pracy projektanta UX?
• I dlaczego "to zależy" jest najlepszą odpowiedzią na większość pytań :)?

Dlaczego warto?

Zyskasz pogląd na to, jak wygląda praca UX'a w praktyce. Poznasz proces projektowy i od czego zależy kolejność stosowanych narzędzi. Prelekcja jest wstępem do nowego cyklu warsztatów z obszaru UX, z którym startujemy po wakacjach.

Prowadzący:

Kordian Klecha. Projektowaniem dla internetu zajmuje się od 16 lat. Uczestniczył w niemal dwustu projektach dla biznesu, instytucji publicznych, władz samorządowych i organizacji pozarządowych. M.in. przez 6 lat kierował Działem Projektowania i Realizacji Serwisów WP.PL. Kierownik studiów podyplomowych "User Experience. Psychologia projektowania" na sopockim Uniwersytecie SWPS.

Kiedy: 23 sierpnia 2016 (wtorek), godz. 17:30-19:00
Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, bud. III, sala E
Wstęp: bezpłatny, obowiązuje rejestracja na http://czymjestux.evenea.pl/

Uwaga, liczba miejsc ograniczona. Uczestnicy zostaną wybrani na podstawie formularza zgłoszeniowego, dlatego prosimy o udzielanie przemyślanych odpowiedzi :)

Event organizers

Are you organizing User Experience. Czym jest? Jak badać? Jak tworzyć??

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews