Testerze, rekrutuj się! vol.2

Feb 9, 2017 · Poznań, Poland

Girls Who Test organizuje sympatyczny event networkingowo-rekrutacyjny z rozmowami i grami planszowymi - dla testerów rozglądających się za nową pracą oraz dla rekruterów poszukujących testerów.
Spotkanie jest odpowiedzią na powtarzające się pytania oraz brak swobodnej przestrzeni do wymiany kontaktów w aspekcie rekrutacyjnym - załoga Girls Who Test wychodzi Wam naprzeciw :-)
Nie zapomnij wziąć ze sobą swojego CV!

Gościmy w niedawno otwartym a już przytulnym co-working space Biuro Coworkingowe Inspiracje w samym centrum miasta (ul.Ratajczaka) - dziękujemy Lili i Michałowi wraz z załogą!

Drogi Testerze,
Jeśli zastanawiasz się, czy w innej firmie "trawa jest bardziej zielona", a proces produkcji oprogramowania lepiej zorganizowany, to przyjdź i się przekonaj!
Niezależnie od doświadczenia, umiejętności i ilości szkoleń możesz trafić na naszym evencie na "tę Jedyną"... pracę ;-)
Atmosfera będzie luźna, masz więc szansę na poznanie "prawdziwej prawdy" o kolorze trawy w innych firmach :-)

Drogi Rekruterze,
Jeśli poszukujesz testerów od dawna lub przymierzasz się do takich poszukiwań, to koniecznie przyjdź na event. Będziesz mieć okazję poznać testerów w mniej formalnych warunkach niż rozmowa o pracę. Być może znajdziesz "tego Jedynego"... testera! :-)

Do zobaczenia!

Event organizers
  • Girls Who Test

    Jesteśmy „girls who test..software” – pasjonatkami testowania oprogramowania. „Girls Who Test” to nieformalna grupa non-profit, składająca się ze specjalistek zawodowo testujących oprogramowanie oraz wspierających jakość projektów informatycznych. Naszą misją jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z innymi – zarówno z osobami dopiero stawiającymi swe pierwsze kroki w branży IT, jak i z koleżankami i kolegami po fachu.

    Recent Events
    More

Are you organizing Testerze, rekrutuj się! vol.2?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews