TechTalk: Rewolucja w świecie webowym (Poznań)

Oct 13, 2016 · Poznań, Poland

Zapraszamy na kolejną edycję TechTalk with Capgemini:
Rewolucja w świecie webowym okiem developera i architekta.

Spotkamy się już 13 października w Poznaniu. Podczas spotkania będzie można wysłuchać wykładu o rewolucyjnych nowościach w Web oraz zapoznać się z ciekawymi projektami prowadzonymi przez Capgemini.

Szczegóły spotkania:
W ostatnim czasie jesteśmy świadkami szybkiego rozwoju standardów, języków i technologii webowych: Web Components, ECMAScript 2015, HTTP/2, Service Workers, Web App Manifest – to tylko niektóre z nich. Można zaryzykować tezę, że mamy aktualnie do czynienia ze swoistą rewolucją w świecie webowym, która w najbliższych latach otworzy aplikacje webowe na nowe możliwości, ale również zmieni sposób ich wytwarzania. Taki punkt widzenia postarają się w trakcie wykładu obronić prowadzący, zachowując jednocześnie możliwie szeroką perspektywę – developera i architekta.
Jeśli chcesz się dowiedzieć jak nowoczesną platformą stają się przeglądarki internetowe albo usłyszeć czym są progresywne aplikacje webowe - nie możesz przegapić tego wykładu!

Wstęp bezpłatny
Zapisy i agenda: https://goo.gl/rl6SyD

Event organizers
  • Capgemini Polska

    Capgemini jest jedną z największych na świecie firm świadczących usługi w zakresie: konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu. Sukces naszej działalności tkwi w partnerskim podejściu zarówno do klientów, jak i do pracowników. Jesteśmy harmonijnym zespołem ponad 180 tys. specjalistów w 40 krajach. W Polsce zatrudniamy ponad 6 tys. osób.

    Recent Events
    More

Are you organizing TechTalk: Rewolucja w świecie webowym (Poznań)?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews