Talenty Gallupa Meetup - spotkanie entuzjastów talentów

Sep 9, 2017 · Warsaw, Poland

Ahoj, Entuzjaści Mocnych Stron i Talentów Gallupa!

Wzorem społeczności na całym świecie startujemy w Polsce z regularnymi spotkaniami prowadzonymi przez Certyfikowanych przez Gallupa Coachami Mocnych Stron.

Są to spotkania dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach, zarówno dla specjalistów, trenerów, coachów, menadżerów wykorzystujących w swojej pracy metodologię i narzędzia Gallupa (test talentów StrengthsFinder) oraz osób zainteresowanych swoim własnym rozwojem.

Spotkania te są miejscem dzielenia się wiedzą profesjonalną i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta, współpracownika lub przyjaciela, którzy pomogą ci praktycznie wykorzystać Twoje talenty.

Spotkanie w duchu empowerment! Tworzymy je wspólnie i współodpowiedzialnie. Dzielimy się wiedzą, na takim poziomie jaki mamy. Wiesz dużo, dziel się dużo. Wiesz mało, ucz się aby móc dzielić się więcej i dać więcej. Nie pouczamy się i nie zabieramy miejsca innym. To jest grupa, w której dzielimy się wiedzą, wnioskami, osiągnięciami, ale także prośbami o pomoc. W roli moderatora spotkania Gallup Certified Strengths Coach. Korzystamy z oryginalnych narzędzi Gallupa, ale pracujemy w języku polskim.

Start o 10.00 w Domu Innowacji Społecznych Marzyciele i Rrzemieślnicy, w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich

KONIECZNA REZERWACJA MIEJSC!

REZERWACJE DOSTĘPNE W NAJBLIŻSZYM CZASIE

Event organizers
  • Marzyciele i Rzemieślnicy

    “Marzyciele i Rzemieślnicy. Dom Innowacji Społecznych”, znajdujący się na III piętrze Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie, to miejsce, które ma wspierać rozwój miasta, jego mieszkańców, inicjować mądre zmiany i poprawiać jakość życia. Tworzymy je z myślą o kreatywnych, nieszablonowych osobach, którym bliskie się zagadnienia jakości życia w mieście, dbania o jego przestrzeń, a także realizacji różnych polityk publicznych.

    Recent Events
    More

Are you organizing Talenty Gallupa Meetup - spotkanie entuzjastów talentów?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews