Szymon Hołownia: Instrukcja obsługi solniczki - spotkanie

May 19, 2017 · Warsaw, Poland

W tym wieku człowiek zaczyna powoli mierzyć się już z myślą, że czas zacząć sprzątać po sobie i np. wydawać "Dzieła Wszystkie"....
Proszę sobie wyobrazić, że Tygodnik Powszechny myśli o mnie podobnie, więc zdecydował się wydać w książce moje felietony ze swych łamów z całego ubiegłego roku. Początkowo wydawało mi się, że to pomysł "o taki o" - takie muzeum odgrzewanych kotletów, ale jak zobaczyłem jak to wyszło, to sobie pomyślałem, że ja przecież lubię muzea (a kotlety też, tyle że sojowe :). Wyszło naprawdę całkiem git, a ja BARDZO lubię pisać do TP, więc niech owoce tego uczucia zostaną zebrane w jednym miejscu. :)
Książka, wydana wraz z Wydawnictwo WAM, będzie za tydzień. A już w najbliższy piątek, 19.05 o godz. 17.00, w warszawskim Domu Braci Jabłkowskich na Brackiej (tam gdzie kiedyś była księgarnia Traffic, a wcześniej Dom Braci Jabłkowskich), a konkretnie w Domu Innowacji Społecznych Marzyciele i Rzemieślnicy (3. piętro), będzie me spotkanie autorsko - promocyjne, które - i to jest dla mnie szczere zaskoczenie i duży zaszczyt - poprowadzi sam ks. Adam BONIECKI!

Warszawiaków - serdecznie zapraszam!

W sobotę zaś będę to dziełko podpisywał na targach książki na Stadionie (a jakże) Narodowym! :)

Szymon Hołownia

Event organizers
  • Marzyciele i Rzemieślnicy

    “Marzyciele i Rzemieślnicy. Dom Innowacji Społecznych”, znajdujący się na III piętrze Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie, to miejsce, które ma wspierać rozwój miasta, jego mieszkańców, inicjować mądre zmiany i poprawiać jakość życia. Tworzymy je z myślą o kreatywnych, nieszablonowych osobach, którym bliskie się zagadnienia jakości życia w mieście, dbania o jego przestrzeń, a także realizacji różnych polityk publicznych.

    Recent Events
    More

Are you organizing Szymon Hołownia: Instrukcja obsługi solniczki - spotkanie?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Topics
Rating

based on 0 reviews