Sztuczna inteligencja w działaniu

Sep 26, 2019 · Warszawa, Poland

Po dłuższej przerwie wznawiamy spotkania LegalTech Polska Meetup.

Spotykamy się w nowym miejscu - w The Heart w budynku Warsaw Spire przy placu Europejskim 1.

26 września będziemy rozmawiać o sztucznej inteligencji w działaniu.

Sztuczna inteligencja to niezwykle modna tematyka, także w odniesieniu do LegalTech.

Wedle doniesień medialnych sztuczna inteligencja jest uniwersalnym panaceum na większość problemów, z którymi borykają się prawnicy, takimi jak ustalenie stanu faktycznego, wyszukiwanie orzecznictwa, znajdowanie najlepszych rozwiązań w bazie know-how kancelarii, analiza umow itd.

Czy jest tak rzeczywiście? Zaproszeni goście przedstawią swoje rozwiązania wykorzystujące AI i powiedzą, na czym polega ich "inteligencja".

Zaprosiliśmy także osoby, które miały szansę pracować z narzędziami wykorzystującymi AI. Jakie są ich doświadczenia, czy faktycznie te narzędzia są uniwersalnym "wytrychem" pasującym do wszystkiego?

Agenda (finalna):

1) Maciej Zalewski opowie o narzędziu przygotowywanym przez zwycięzców ostatniego Global Legal Hackhaton - InteliLex (https://www.intelilex.net/)

2) Maciej Troć przedstawi Ius.ai (https://ius.ai/) - narzędzie do wyszukiwania orzecznictwa z wykorzystaniem mechanizmów sztucznej inteligencji

3) Marcin Zręda z Wolters Kluwer (http://www.wolterskluwer.pl/) opowie o tym, jak prawnicy korzystają z elektronicznych baz prawniczych i jak może im w tym pomóc sztuczna inteligencja.

4) Alex Ross z Luminance (https://www.luminance.com) opowie, jak AI w Luminance pomaga prawnikom w ich pracy (Luminance - The Power of AI in the Legal Profession) - prezentacja w j. angielskim.

5) Artur-Konrad Wypych z Bird & Bird (https://www.twobirds.com) zaprezentuje swoje praktyczne doświadczenia z korzystania z Luminance do analizy prawnej dużej liczby umów.

6) Evrard van Zuylen - Managing Director Darts-ip (https://www.darts-ip.com/) - Uczenie maszynowe w Darts-ip. Jak działa? Co - poza technologią - jest potrzebne do przełomu i jak to wpłynie na twój biznes (Machine Learning at Darts-ip. How does it work? Besides technology, what is needed to make a breakthrough? How it will impact your business?) prezentacja w j. angielskim, wykład online

7) Artur Fjodorov - twórca i CEO HUGO.legal (https://hugo.legal/) opowie o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości AI w LegalTech (The Evolution of Legal Tech - past, present and the future of AI in legal tech) - prezentacja w j. angielskim.

8) Tomasz Lachor - Managing Director – R&D Centre Legalcluster (Legalcluster.com) - "Przyspieszamy Legal Supply Chain. Jak sztuczna inteligencja pomaga zbudować zespół, zrealizować projekt prawniczy i zyskać nowych klientów."

Każda prezentacja będzie trwała +- 15-16 minut wraz z pytaniami. Nie będzie przerw! Po spotkaniu zachęcam do zadawania tych pytań, na które wcześniej zabrakło czasu.

Zapraszamy!

Prosimy o punktualne przybycie, a najlepiej co najmniej 15 minut wcześniej. Networking i możliwość poznania innych członków naszej społeczności jest często wymieniana jako jeden z głównych powodów uczestnictwa w spotkaniach.

UWAGA! Planujemy transmisję spotkania on-line - link do dołączenia:

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_ZDkwYzIwMjUtMmIxOS00ZDZhLThjYWQtNGIyZjFiMTNlZTk2%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%225f0f185d-08a0-4099-8861-d9ebe0367126%22%2c%22Oid%22%3a%22ff9e85a4-e4fc-463a-91df-05c604cdaeb3%22%7d

Event organizers
  • LegalTech Polska Meetup

    Zapraszamy na stronę LegalTech Polska. LegalTech Polska to forum poświęcone tematyce LegalTech, dedykowane rozmowom wokół dwóch zagadnień: „Tech for Law” - informatyzacja i nowe technologie stosowane w usługach prawnych oraz „Law for Tech” - kwestie prawne związane z coraz szerszym stosowaniem technologii w praktycznie każdej dziedzinie życia.  LegalTech Polska to inicjatywa skierowana zarówno do prawników jak i do informatyków oraz innych osób zainteresowanych nowymi technologiami. Zapraszamy: • prawnik

    Recent Events
    More

Are you organizing Sztuczna inteligencja w działaniu ?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events