×
Eventil - Find Tech Events
Official mobile app
FREE - In Google Play
View
×
Eventil
Official mobile app
FREE - In App Store
View

SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #30

Apr 19, 2018 · Warszawa, Poland

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na trzydziesty MeetUp w Warszawie!

Agenda:

18:00 Networking

18:30 Prelekcja #1: "Środowiska produkcyjne i przedprodukcyjne - budowa, zarządzanie i monitoring nie tylko dla adminów" - Grzegorz Zulewski

DEV, UAT, RC - każdy admin wie co się na nich dzieje. Czy na pewno? Ile razy przeglądałeś logi, by powiedzieć developerowi, gdzie jego kod nie działa? Ile razy odpierałeś zarzuty, "że to wina infrastruktury"? Konflikt DEV vs. OPS trwa w najlepsze. Jak pogodzić wymagania obu tych grup? Grzesiek przedstawi Wam kilka rozwiązań, a Wy zdecydujcie, czy któreś z nich spełnia Wasze oczekiwania.

Grzegorz Zulewski pracuje jako developer od 2013 r. Od tego czasu zajmuje się backendem, architekturą oraz tematyką DevOps.

19:45 Prelekcja #2: "Wspomaganie DevOps w środowisku VMware/OpenSource" - Piotr Jabłoński

W trakcie prezentacji Piotra zobaczycie omówienie i pokaz demo automatyzacji oraz Infrastructure as Code w Data Center/Cloud zbudowanym na bazie rozwiązań VMware, ale nie tylko. Będzie o roli SDN w przyspieszaniu procesów DevOps, a także wspomaganie środowiska kontenerowego, na przykładzie Kubernetes oraz chmury publicznej, na przykładzie AWS.

Piotr Jabłoński jest inżynerem w VMware. Projektuje i wspiera technicznie projekty Software Defined Data Center w Centralnej Europie. Członek programu CTO Ambassador. Jego specjalizacja skupia się wokół sieci komputerowych, rozwiązań chmurowych oraz bezpieczeństwa. Wspierał tworzenie funkcjonalności w rozwiązaniach Unified MPLS, Adaptive Code Modulation, Autonomic Networking.

21:00 Pizza i networking

Spotkanie sponsorowane jest przez firmy: OVH ( https://www.ovh.pl/ ), Aviva, Cloudflare, MDDV ( http://www.mddv.pl/ ) i Veeam ( https://www.veeam.com/pl ).
Patronem Medialnym jest Radio Kampus ( http://radiokampus.fm/ ).

Nagrania z poprzednich MeetUpów, a niebawem i z tego, możecie znaleźć na naszym kanale w serwisie YouTube: http://www.youtube.com/c/SysOpsDevOpsPolska i na naszym fanpage'u: https://www.facebook.com/sysopspolska/

Event organizers
  • SysOps / DevOps Polska

    SysOps / DevOps Polska to grupa specjalistów IT chętnych do wymiany wiedzy. https://www.facebook.com/groups/sysopspolska/ Tematyka: Linux, Continuous Delivery, Programming Languages, Network Security, New Technology, Software Development, Open Source, System Administration, Virtualization itd.

    Recent Events
    More

Are you organizing SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #30?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews