×
Eventil - Find Tech Events
Official mobile app
FREE - In Google Play
View
×
Eventil
Official mobile app
FREE - In App Store
View

SysOps/DevOps Poznań MeetUp #4

Jun 7, 2018 · Poznań, Poland

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps / DevOps mamy przyjemność zaprosić na czwarty MeetUp w Poznaniu!

Agenda:

18:00 Networking

18:15 Prelekcja #1: "Budowanie skalowanego środowiska IT z wykorzystaniem platformy Azure" - Sławomir Stanek

Jednym z największych wyzwań współczesnego IT jest zapewnienie skalowalności budowanych rozwiązań. Podczas prelekcji zostaną przedstawione techniczne możliwości chmury publicznej Azure do ich realizacji. Poszukamy również odpowiedzi na pytanie, dlaczego chmura publiczna w Polsce rozwija się wolniej niż w krajach UE i co my możemy z tym zrobić.

Sławek Stanek – od 12 lat zawodowo zajmujący się IT, MVP w kategorii Microsoft Azure, Senior Cloud Architect w Nordcloud. Lider grupy Microsoft Azure User Group w Poznaniu. Pasjonat technologii Microsoft, w obszarach chmury prywatnej i publicznej. Jako promotor nowoczesnych rozwiązań Data Center każdego dnia opowiada o konieczności rozwoju technologii informatycznych. Prywatnie pasjonat aktywnego wypoczynku szczególnie sportów zimowych.

19:30 Prelekcja #2: "Monitoring - Głębsza analiza kontynuująca tematy z poprzednich spotkań" - Robert Kubiś

Podczas prezentacji Robert postara się kontynuować temat monitoringu zaczęty na poprzednich spotkaniach. Pogłębimy aktualną wiedzę, poruszymy tematy automatyzacji, oraz utwierdzimy się, że monitoring to nie tylko narzędzia.

Robert Kubiś to DevOps engineer w Egnyte, specjalizujący się w projektowaniu i automatyzacji systemów monitoringu. Uważa, że nie da się usprawniać procesów i rzeczy bez poprzedniego ich zmierzenia. Wolny czas spędza jeżdżąc motocyklem lub na rolkach.

20:45 Networking i pizza!

Spotkanie sponsorowane jest przez firmy OVH (https://www.ovh.pl/), MDDV (http://www.mddv.pl/) i OLX (https://www.olx.pl/).

Nagrania z poprzednich MeetUpów, a niebawem i z tego, możecie znaleźć w serwisie YouTube i na naszym FanPage'u: https://www.facebook.com/sysopspolska/

Event organizers
  • SysOps / DevOps Polska

    SysOps / DevOps Polska to grupa specjalistów IT chętnych do wymiany wiedzy. https://www.facebook.com/groups/sysopspolska/ Tematyka: Linux, Continuous Delivery, Programming Languages, Network Security, New Technology, Software Development, Open Source, System Administration, Virtualization itd.

    Recent Events
    More

Are you organizing SysOps/DevOps Poznań MeetUp #4?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews