×
Eventil - Find Tech Events
Official mobile app
FREE - In Google Play
View
×
Eventil
Official mobile app
FREE - In App Store
View

SysOps/DevOps Gdańsk MeetUp #3

Apr 26, 2018 · Gdańsk, Poland

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps / DevOps mamy przyjemność zaprosić na trzeci MeetUp w Gdańsku!

Agenda:

18:00 Networking

18:30 Prelekcja #1: "RODO, czyli jak unijne rozporządzenie wpływa na IT i nie tylko..." - Krystian Rożewicz

Co to właściwie jest Rozporządzenie Ochrony Danych Osobowych. Jakie skutki niesie dla przedsiębiorstwa i jak wpływa na dział IT w firmie. Czy RODO wpływa także na blogerów?

Krystian pracuje jako Administrator Systemów Informatycznych, ale z zamiłowaniem podchodzi do programowania oraz do kwestii bezpieczeństwa danych.

19:45 Prelekcja #2: "Poznajemy SELinux i próbujemy zrozumieć, dlaczego Dan Walsh płacze" - Oleksii Tsyganov

Oleksii w czasie prezentacji postara się wypełnić lukę w podejściu do tej technologii, opowiadając coś pomiędzy 'wyłącz SELinux', a 'poświęć mu najlepsze lata, aby zrozumieć jego małą część'. W rzeczywistości oba te punkty widzenia są równie odległe od prawdy - technologia jest dość prosta, przejrzysta i pozwala dużo zrobić. Jeśli od dawna chciałeś zrozumieć, czym jest SELinux, ale nie wiesz, od której strony zacząć - ta prezentacja jest dla Ciebie!

Od 15 lat Oleksii jest Administratorem Systemowym. Uwielbia komputery i wszystko, co z nimi związane. Może się z nimi bawić cały dzień, a jeszcze otrzymuje za to dobre pieniądze! Spełnia marzenie z dzieciństwa - nie musi płacić za zabawki, ale firma kupuje jego czas, żeby się nimi bawił ;)

21:00 Networking i pizza!

Spotkanie sponsorowane jest przez firmy OVH (www.ovh.pl ), Cloudflare, Kainos (www.kainos.pl ) i MDDV (www.mddv.pl ).

Nagrania z poprzednich MeetUpów, a niebawem i z tego, możecie znaleźć w serwisie YouTube i na naszym FanPage'u: https://www.facebook.com/sysopspolska/

Event organizers
  • SysOps / DevOps Polska

    SysOps / DevOps Polska to grupa specjalistów IT chętnych do wymiany wiedzy. https://www.facebook.com/groups/sysopspolska/ Tematyka: Linux, Continuous Delivery, Programming Languages, Network Security, New Technology, Software Development, Open Source, System Administration, Virtualization itd.

    Recent Events
    More

Are you organizing SysOps/DevOps Gdańsk MeetUp #3?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews