STWUR #6: Mieszkanie moich marzeń w sieciach neuronowych

Jun 21, 2017 · Wrocław, Poland

Na kolejnym spotkaniu STWURa wykorzystamy sieci neuronowe, aby dowiedzieć się czy będzie nas stać na mieszkanie naszych marzeń.

Wspólnie nauczymy się wybierać odpowiednią architekturę sieci neuronowych, które w zależności od cech wymarzonego mieszkania (nawet takich jak wybrana dzielnica czy też piętro) przewidzi jego cenę. W trakcie części warsztatowej to samo zrobimy z głębokimi sieciami neuronowymi. Ponieważ wykorzystujemy pakiet mlr, zdobytą wiedzę łatwo będzie przełożyć na inne dostępne w R narzędzia do uczenia maszynowego!

Widzimy się w środę[masked] o godz. 18:00 w sali 1.03 na Wydziale Biotechnologii UWr (Fryderyka Joliot-Curie 14a). Ponieważ spotkanie ma charakter warsztatowy, przynieście ze sobą laptopy.

Więcej informacji (i skrypty przygotowujące do spotkania) na stronie STWURa: 

<a>https://stwur.github.io/STWUR//blog/stwur6/</a>;

Nasze spotkania wspiera Kruk SA.

Event organizers
  • STWUR - Wroclaw R Users Group Meetup

    R to jedno z bardziej popularnych otwartych środowisk analizy danych. Podczas spotkań Stowarzyszenia Wrocławskich Użytkowników R (STWUR) rozmawiamy o R, nie podczas akademickich wykładów, ale w trakcie warsztatów podczas których wspólnie poznajemy nowe narzędzia eRowe i techniki analizy danych. Opanowane umiejętności natychmiast wykorzystujemy w praktyce, a rezultaty analizy dyskutujemy pod koniec każdego spotkania. We meet to talk about R. Instead of listening to theoretical lectures, we learn new R tools

    Recent Events
    More

Are you organizing STWUR #6: Mieszkanie moich marzeń w sieciach neuronowych?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews