STWUR #5: Uczenie maszynowe w R, czyli gdzie stać mnie na mieszkanie

Jun 7, 2017 · Wrocław, Poland

Skrypt przygotowujący do spotkania: https://stwur.github.io/STWUR//blog/stwur5/

Na następnym spotkaniu STWURa zgłębimy tajniki mlr - jednego z największych eRowych narzędzi do uczenia maszynowego. mlr zbiera i ujednolica dostępne w R implementacje algorytmów machine learning. Dzięki wsparciu dla paralelizacji z pakietem mlr analiza nawet dużych danych jest szybka i przyjemna. Wspólnie poznamy podstawy mlr, a następnie wykorzystamy wiedzę w praktyce analizując ceny mieszkań we Wrocławiu.

Więcej o mlr możecie przeczytać tutaj: http://mlr-org.github.io/.

Widzimy się w środę[masked] o godz. 18:00 w sali 1.03 na Wydziale Biotechnologii UWr (Fryderyka Joliot-Curie 14a). Ponieważ spotkanie ma charakter warsztatowy, przynieście ze sobą laptopy.

Nasze spotkania wspiera Kruk SA.

Event organizers
  • STWUR - Wroclaw R Users Group Meetup

    R to jedno z bardziej popularnych otwartych środowisk analizy danych. Podczas spotkań Stowarzyszenia Wrocławskich Użytkowników R (STWUR) rozmawiamy o R, nie podczas akademickich wykładów, ale w trakcie warsztatów podczas których wspólnie poznajemy nowe narzędzia eRowe i techniki analizy danych. Opanowane umiejętności natychmiast wykorzystujemy w praktyce, a rezultaty analizy dyskutujemy pod koniec każdego spotkania. We meet to talk about R. Instead of listening to theoretical lectures, we learn new R tools

    Recent Events
    More

Are you organizing STWUR #5: Uczenie maszynowe w R, czyli gdzie stać mnie na mieszkanie?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews