Strefa UX: Jak angażować zespół w proces projektowania UX?

Jun 6, 2017 · Gdynia, Poland

Projektowanie produktów i usług cyfrowych to działanie zespołowe. W jaki sposób angażować innych w proces projektowania? Jakie wyzwania i pułapki stoją przez projektantami User Experience?

Wszystkich zainteresowanych tym, w jaki sposób usprawnić techniki współpracy w zespole, zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Strefy UX. Podczas prelekcji Paulina Rzymska z La Wonderlab podzieli się doświadczeniem nt. efektywnych metod i technik współprojektowania z innymi.

Spotkanie z pewnością przysłuży się projektantom UX, którzy pracują samodzielnie w swoich organizacjach. Kierujemy je także do project managerów, którzy chcieliby poprawić komunikację w zespole projektowym.

Czego się dowiesz i dlaczego warto?

• Jakie są korzyści i pułapki angażowania innych w proces projektowy?

• W jaki sposób możemy angażować innych, by budować zaufanie do wspólnej pracy?

• Jakie techniki możemy wykorzystać na co dzień, by usprawnić komunikację w zespole i lepiej współpracować w procesie kreatywnym?

Prowadząca:

Paulina Rzymska - współzałożycielka studia badawczo-projektowego La Wonderlab, wyspecjalizowanego w User Experience. Zajmuje się projektowaniem doświadczeń, konsultingiem, warsztatami i szkoleniami. Z branżą interaktywną związana od 2007 roku. Pracuje z liderami branży medialnej, telekomunikacyjnej, finansowej, ecommerce i wielu innych.

Spotkanie odbywa się w ramach comiesięcznego cyklu Strefa UX - warsztatów i prelekcji dla osób zainteresowanych tematyką projektowania produktów i usług zorientowanych na użytkownika.

Kiedy: 06.06.2017 (wtorek), godz. 18:00-19:30
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, sala E
Wstęp wolny, obowiązują zapisy: https://strefaux.evenea.pl/

Event organizers

Are you organizing Strefa UX: Jak angażować zespół w proces projektowania UX??

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews