Strefa Naukowca. Warsztaty z kreowania wizerunku

Sep 21, 2017 · Gdynia, Poland

Warsztaty skierowane są wyłącznie do pracowników naukowych i autorów wynalazków. Wstęp wolny, liczba miejsc jest ograniczona, a rejestracja wymagana.

Ethos, Pathos, Logos - oto 3 czynniki, które wpływają na to, jak są odbierane nasze komunikaty. 3 czynniki, przez pryzmat których będą oceniane nasze prezentacje, pomysły i… my sami. O tym, jak budować markę specjalisty, eksperta i naukowca podczas warsztatu opowie Piotr Bucki. Wykaże również, że słowa to więcej niż 7% w komunikacji, że używamy więcej niż 10% mózgu i pokaże czego możemy nauczyć się od Demostenesa i Arystotelesa.

Warsztaty z Piotrem Buckim to solidna dawka wiedzy na temat budowania wizerunku i komunikacji oparta na psychologii poznawczej i nauce, a nie pseudo-faktach czy bieda-coachingu.

Warsztaty poprowadzi Piotr Bucki. Prowadzi szkolenia oraz coachingi dla liderów i menedżerów w zakresie technik wzmacniania przekazu oraz perswazji w wystąpieniach publicznych. Specjalizuje się w zagadnieniach tworzenia efektywnych prezentacji biznesowych z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi komunikacji wizualnej opartych na psychologii poznawczej.

Event organizers

Are you organizing Strefa Naukowca. Warsztaty z kreowania wizerunku?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews