Statystyki

Sep 18, 2018 · Wrocław, Poland

Temat: Statystyki

- Czym są owe statystyki?
- Jak wyglądają?
-Czy możemy je "podejrzeć"?
-Czy mają wpływ na generowanie planów zapytania?

W bazie danych do szybkiego i efektywnego wyszukiwania informacji używane są często indeksy, ale wraz z indeksami tworzone są również statystyki. Na spotkaniu poznasz zasadę działania SQL Servera skupiając się na przybliżeniu tego pojęcia.

Prelegent: Krzysztof Kozłowski
Bio: Administrator Systemów Microsoft Windows Server oraz Microsoft SQL Server, pasjonat SQL Internals, okazjonalnie - speaker oraz trener, współorganizator GeekWeekWro#3 oraz GeekWeekWro#4, aktualnie wykładowca w programie Kuźnia Rewelacyjnych Deweloperów organizowanego przez firmę KRD BIG SA we współpracy z kołem naukowym Piast.NET, członek wrocławskiego oddziału Data Community, posiadacz kilku certyfikatów MS, były trener MCT oraz były członek komisji rewizyjnej stowarzyszenia PLSSUG, w branży IT od 2004 roku, w wolnych chwilach prowadzi bloga.

Event organizers
  • 25th Level Code Wrocław

    25th Level Code to spotkania nastawione na wymianę wiedzy z obszaru IT, odbywające się na 25. piętrze Sky Tower. Poruszamy się w różnych obszarach, nie zamykając się na jedną dziedzinę, ponieważ chcemy oddać głos każdemu, kto ma ochotę podzielić się swoją wiedzą. Jakie są zasady dobrej współpracy w teamie? Jak stworzyć grę mobilną? Jak zbudować swój własny miecz ś...

    Recent Events
    More

Are you organizing Statystyki ?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews