Startup Your Weekend. Trendy i technologie vol. 2

Jun 2, 2017 · Gdynia, Poland

Kiedy: 02.06.2017 (piątek), godz. 17:30-19:30
Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni, Budynek III, coworking
Wstęp wolny, wymagana rejestracja https://startupyourweekend3.evenea.pl/

Jakie są trendy w marketingu i w świecie technologii? Dlaczego w naszej rzeczywistości zrobiło się tak wirtualnie? Co takiego internet i rzeczy mają ze sobą wspólnego? Zapraszamy na Startup Your Weekend w nowej odsłonie - podczas którego zaserwujemy Wam sporą dawkę trendów ze świata technologii i "internetów".

Z nowinkami zapoznają Was eksperci, dla których bycie na bieżąco z trendami jest jak poranne mycie zębów. Będą Startupy, ale będzie też Weekend! W luźnej i twórczej atmosferze dowiecie się rzeczy, o których nie przeczytacie w internecie, a po spotkaniu będziecie mogli zintegrować się przy pysznej lemoniadzie.

Dla kogo?
Zapraszamy osoby z pomysłem na biznes, jak i już rozwijających swoje startupy. Z przyjemnością zobaczymy w naszym gronie również naukowców i studentów, którzy chcieliby podejrzeć, jak rozpocząć swoją biznesową przygodę.

Kogo poznasz?

Naszym gościem będzie Szymon Węsierski z EFEKT Agency oraz Przemek Pipiora z GetResponse

Szymon Węsierski
Założyciel Agencji Kreatywnej EFEKT Agency oraz More Infinity , firmę, która realizuje aplikacje mobilne wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość. Swoje doświadczenie budował prowadząc ponad 100 projektów kreatywnych. W More Infinity odpowiedzialny jest za odnajdywanie wartości biznesowej w implementacji rozszerzonej rzeczywistości w codzienne produkty lub usługi.

Przemysław Pipiora
Product Manager w GetResponse. Odpowiada za rozwój platformy do online marketingu wykorzystywanej przez ponad 350 000 klientów na całym świecie. Marketer z ponad 10-letnim doświadczeniem w planowaniu, prowadzeniu i optymalizowaniu kampanii online. Pasjonat automatyzacji działań marketingowych i wykorzystywania danych do podejmowania decyzji biznesowych. Certyfikowany specjalista Google AdWords i Google Analytics.

Event organizers

Are you organizing Startup Your Weekend. Trendy i technologie vol. 2?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews