Startup Your Weekend czyli startupy od kuchni

Sep 23, 2016 · Gdynia, Poland

Kiedy: 23 września 2016 roku, godz. 17:30 – 19:30
Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, bud. III, coworking
Rejestracja: http://startupy-od-kuchni.evenea.pl/

Startup Your Weekend czyli startupy od kuchni
Jak z tworzeniem startupów radzą sobie inni? Gdzie szukają inspiracji? Jak to właściwie wygląda od kuchni? Wraca Startup Your Weekend czyli nasz cykl, podczas którego ponownie zaserwujemy Wam pyszne startupowe smaczki.

Kogo poznasz?
Na przystawkę Piotr Nowosielski. Pasjonat startupów piszący o nich na blogu Startup Cribs. Podzieli się z nami m.in. sposobami na poszukiwanie newsów, do których docierają tylko wytrwali poszukiwacze.

Następnie Photler - creating your personal brand as a photographer. Poznański startup chce ułatwić życie fotografom i proponuje im tworzenie profesjonalnych stron internetowych bez konieczności kodowania. Podzielą się wiedzą o ich początkach, wzlotach, wpadkach i upadkach, oraz o tym, jak obracali je na swoją korzyść :)

A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia, na deser MINDS – startup założony przez finalistki naszego programu akceleracji Startups Wanted. Łącząc niepełnosprawnych, studentów, naukowców oraz biznes, dziewczyny rozpoczęły przygodę w obszarze wytwarzania urządzeń medycznych.

Dlaczego warto?
Oprócz dawki inspiracji, kontaktów i spotkania ciekawych ludzi z pomysłem na siebie, otrzymacie też porcję wartościowej wiedzy. Dowiecie się m.in.:
• gdzie sprawdzić informację o tym, czy rozwiązanie, które chcesz wprowadzić, jest rzeczywiście unikalne?
• jak dobrze i sprawnie wykonać research, by otworzyć się na przykłady rozwiązań z całego świata?
• jakie działania promocyjne sprawdzają się w środowisku startupowym?
• w jaki sposób badania naukowe ubrać w biznesowe ramy, by były zrozumiałe nie tylko dla naukowców?

Dla kogo?
Zapraszamy na spotkanie osoby posiadające pomysł na biznes, jak i już rozwijających swoje startupy. Z przyjemnością zobaczymy w naszym gronie również naukowców i studentów, którzy chcieliby podejrzeć, jak rozpocząć swoją biznesową przygodę.

Event organizers

Are you organizing Startup Your Weekend czyli startupy od kuchni?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events