Zarejestruj się na: https://startupstagepeople.splashthat.com/
Startup Stage zaprasza na kolejne spotkanie!
#20 People
Jak zbudować dream team i zachęcić do pracy w startupie?
Na 20-tym już Startup Stage porozmawiamy o tym, co w firmach jest najwazniejsze - ludziach.
Jak jako startup, który nie ma jeszcze marki pracodawcy, zachęcić ekspertów do pracy w naszym projekcie? Zaproszeni goście, m.in. przedstawiciele Estimote, Inc. i Lunar Logic, opowiedzą o tym jak bardzo ważny jest zespół, jak zbudować kulturę organizacyjną w startupie i jak zachęcić najlepszych specjalistów na rynku do aplikowania do firmy.
Poza tym, trzy krakowskie startupy: Soma Healthcare, Coditsu i Elevo przedstawią swoje projekty.
Jeśli macie jakieś pytania, to piszcie na daria@innovationnest.co
Widzimy się już 19 kwietnia o 18:30!
Agenda:
18:00 Rejestracja uczestników i networking
18:30 - Community update & Open Mic!
18:50 - Startup Pitches: SOMA, ELEVO, CODITSU
19:10 - Anna Królikowska, John Cieślik-Bridgen, Estimote
19:30 - Paweł Brodziński, Lunar Logic
19:50 Networking
-----------------------------------------
CZYM JEST STARTUP STAGE?
Startup Stage to jedno z najpopularniejszych krakowskich wydarzeń startupowych, obejmujące swoją tematyką trendy w świecie technologicznego biznesu. Zawsze dbamy o to, by podczas wydarzenia wytworzyć jak największą interakcję publiczności z zaproszonymi goścmi, dlatego też nigdy nie brakuje czasu na Q&A i networking.
Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.
Event organizers
Startup Stage
Startup Stage to nowy cykl Meetup-ów, obejmujących swoją tematyką trendy w świecie technologicznego biznesu. Spotkania odbywają się kilka razy w roku w Krakowie.
Jest to event podczas którego można zobaczyć parę ciekawych prezentacji w obrębie jednego tematu. Do tej pory odbyły się spotkania o Growth Hackingu, SaaSie, IoT, 3D printing, Hardware i inne.