Spotkanie PLSSUG Poznań i OW PTI

Nov 18, 2016 · Poznań, Poland

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie PLSSUG w Poznaniu a zarazem na drugie spotkanie Microsoft Azure User Group Poland w Poznaniu . Wraz z przedstawicielami grupy Microsoft Azure User Group Poland w Poznaniu postanowiliśmy połączyć siły i zorganizować wspólne spotkanie, na którym poruszmy tematykę zarówno z dziedziny chmury publicznej Microsoft Azure jak również tematyki data w oparciu o Microsoft SQLServer. Przy współpracy z PTI (odział WLKP) zapraszamy do centrum wykładowego Politechniki Poznańskiej, które mieści się przy ulicy Piotrowo 3, w piątek 18 listopada do sali 8CW godzina 17.30.

Wstępna agenda spotkania:
17.45 - 18.00 Powitanie, sprawy organizacyjne grup.
18.00 - 18.40 Azure Stream Analytics i Machine Learning. Cały duży obszar danych Big Data to dane strumieniowe, w szczególności dane pochodzące z rozwiązań IoT. O podejściu do takich danych, zbudowaniu rozwiązania do analityki czasu rzeczywistego, wykorzystaniu Azure Machine Learning do zaawansowanej analizy w czasie rzeczywistym opowie Łukasz Grala ( MVP Data Platform i architekt danych w TIDK)
18.40 – 19.20 - Azure Cloud ID in Allegro - Patryk Szudrowicz (Senior System Administrator w Allegro)
19.20 - 20.10 - Przerwa - Pizza & Networking
20.10 – 20.50 – SQL Server w Azure i AWS – Wojciech Wencel (Summ-IT)
21.00 – Zakończenie


Po zakończeniu części na Politechnice proponujemy przenieść się na Stary Rynek (dokładne miejsce podamy w późniejszym terminie) aby kontynuować „networking” przy jakimś szlachetnym trunku.  Bardzo prosimy o rejestrowanie się gdyż mamy ograniczoną liczbę miejsc.

Event organizers
  • Polish SQL Server User Group

    Polish SQL Server User Group (PLSSUG) is a community of Microsoft SQLServer geeks / professionals / users who want to share their experience and knowledge. PLSSUG is the official chapter of PASS (Professional Association for SQL Server) in Poland. The group is nonprofit and it does not represent Microsoft in any way. PLSSUG is ready to cooperate with other SQLServer communities around the world.

    Recent Events
    More

Are you organizing Spotkanie PLSSUG Poznań i OW PTI?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews