Spotkanie Łódzkiej Grupy .NET 11 października 2016

Oct 11, 2016 · Łódź, Poland

Łódzka Grupa .NET zaprasza na pierwsze powakacyjne spotkanie. 11 października prelekcje poprowadzą programiści z firmy Accenture. Michał Świtoniak podzieli się z nami swoimi doświadczeniami z AKKA.NET. Rafał Waśniewski zaprezentuję użycie kontenera IoC Autofac w praktyce.


AKKA.NET – w rozproszonym systemie wysokiej wydajności

Podczas sesji podzielę się z Wami swoim doświadczeniami nabytymi podczas tworzenia POC sprawdzającego możliwość użycia AKKA.NET w projekcie. Krok po kroku uruchomimy mini klaster AKKA.NET i zobaczymy jak wbudowane w AKKA.NET komponenty pozwalają zrealizować wymagania systemu.

Michał Świtoniak – od początku 2008 roku programista .NET, od roku w Accenture, wcześniej brał udział w szeroko rozumianych projektach BPA, aktualnie zajmuje się migracją systemu transakcyjnego opartego na platformie Mainframe na rozproszony system oparty o .NET.


Autofac w praktyce

Zaprezentuję użycie kontenera IoC Autofac w praktyce.
Przedstawię rozwiązania często spotykanych problemów oraz przypadki złego użycia.
Prezentacja odbędzie się z udziałem .NET Core.

Rafał Waśniewski – starszy programista, czasem analityk, pracujący od roku w Accenture.

Doświadczanie zdobywał w różnych Łódzkich firmach IT. Z grupą jest związany od dawna i postanowił po raz pierwszy aktywnie podzielić się swoimi doświadczeniami, tymi dobrymi i złymi też.


Miejsce spotkania

Spotkanie odbędzie się w Accenture Łódź Delivery Center, które mieści się w University Business Park, przy ul. Wólczańskiej 178 w Łodzi, w budynku A.
Po wejściu do budynku proszę kierować się do wind po prawej stronie i wjechać na 3 piętro.

Event organizers
  • Łódzka Grupa Profesjonalistów IT & .NET

    Łódzka Grupa Profesjonalistów IT & .NET jest inicjatywą programistów .NET oraz specjalistów IT z regionu województwa łódzkiego. Celem grupy jest wymiana doświadczeń i wiedzy związanej głównie z technologiami firmy Microsoft. Spotkania są bezpłatne. W ramach spotkań odbywają się prelekcje, dyskusje oraz warsztaty. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do przyłączenia ...

    Recent Events
    More

Are you organizing Spotkanie Łódzkiej Grupy .NET 11 października 2016?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Topics
Rating

based on 0 reviews