Sparkathon - Developing Spark SQL's Extensions in Scala

Jun 6, 2017 · Warszawa, Poland

*** UWAGA *** Meetup jest w Javeo na Stadionie Narodowym!

Sparkathon w Warszawie z Apache Spark 2.1.1 / Scala[masked] / sbt[masked] / IntelliJ IDEA[masked] (koniecznie ze Scala plugin!). Wpadnij i spróbuj swoich sił w pisaniu rozszerzeń do Spark SQL w Scali!

Celem spotkania jest nauka Scali przez pisanie rozszerzeń do Sparka w bardzo interaktywnej atmosferze, gdzie konwersacje uważa się za równie ważne co samo kodowanie. Wszyscy mile widziani - początkujący i zaawansowani - i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. To na prawdę proste w takim gronie!

"Ludzie i technologie" - tego nie można nie lubić!

Pracujemy w parach i postanowiliśmy, że od tego spotkania będziemy wszyscy pracowali nad jednym tematem, chyba że para (już samodzielnie) postanowi inaczej. Jest z czego wybierać i uczyć się Scali i Sparka.

Pomysły do oprogramowania zbieramy w dokumencie Spark-a-thon - Development Activities (aktualizowany na bieżąco, więc polecamy przeglądać historię zmian).

Weź laptopa z Java SE 8, sbt, i IntelliJ IDEA (z wtyczką do Scali). Pobierz kody źródłowe Sparka z the Spark repo lub po prostu skorzystaj z wydanej wersji Spark 2.1.1. The real fun is on master actually!

Polub nas na Facebooku! RTuj na twitterze.

Pytania? Uwagi? Sugestie? Skorzystaj z możliwości komentowania poniżej!

Official language: Polish + Scala.

Event organizers
  • Warsaw Scala Enthusiasts

    Warszawa Scala Enthusiasts is the home for the Scala Community in Warsaw, Poland and around. We speak Scala with Polish. Celem grupy jest popularyzacja języka programowania Scala przez różnego rodzaju formę nauki, począwszy od wykładów, przez spotkania mieszane z wykładami i kodawaniem, aż po pełne 3-godzinne hackathony. Interesuje nas co - Scala - nie jak. Forma ma dla nas drugorzędne znacz...

    Recent Events
    More

Are you organizing Sparkathon - Developing Spark SQL's Extensions in Scala?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews