Sparkathon - Developing Spark Extensions in Scala

Oct 12, 2016 · Warszawa, Poland

Kolejny Sparkathon w Warszawie z Apache Spark 2.0.1 i Scala[masked]. Koniecznie musisz nas odwiedzić!

Celem spotkania jest nauka Scali i Sparka (lub odwrotnie) w miłej atmosferze. Wszyscy mile widziani - początkujący lub zaawansowani - i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Będziemy rozszerzali możliwości platformy Spark, więc tworzenie własnych formatów korzystając z DataSource API w Spark SQL lub job schedulers czy streaming sinks to norma. Nie martw się, to naprawdę proste!

"Ludzie i technologie" - tego nie można nie lubić!

Pracujemy w parach i postanowiliśmy, że od tego spotkania będziemy wszyscy pracowali nad jednym tematem, chyba że para postanowi inaczej. Jest z czego wybierać i uczyć się Scali i Sparka.

Pomysły do oprogramowania zbieramy w dokumencie Spark-a-thon - Development Activities (aktualizowany na bieżąco, więc polecamy przeglądać historię zmian).

Weź laptopa z Java SE, sbt, i IntelliJ IDEA (z wtyczką do Scali). Pobierz kody źródłowe Sparka z the Spark repo lub po prostu skorzystaj z Spark 2.0.0. The real fun is on master!

Polub nas na Facebooku! RTuj na twitterze.

Pytania? Uwagi? Sugestie? Skorzystaj z możliwości komentowania poniżej!

Official language: Polish + Scala.

Event organizers
  • Warsaw Scala Enthusiasts

    Warszawa Scala Enthusiasts is the home for the Scala Community in Warsaw, Poland and around. We speak Scala with Polish. Celem grupy jest popularyzacja języka programowania Scala przez różnego rodzaju formę nauki, począwszy od wykładów, przez spotkania mieszane z wykładami i kodawaniem, aż po pełne 3-godzinne hackathony. Interesuje nas co - Scala - nie jak. Forma ma dla nas drugorzędne znacz...

    Recent Events
    More

Are you organizing Sparkathon - Developing Spark Extensions in Scala?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews