×
Eventil - Find Tech Events
Official mobile app
FREE - In Google Play
View
×
Eventil
Official mobile app
FREE - In App Store
View

Scrum & Scrum Master

Jan 13, 2019 · Warsaw, Poland

Obowiązkowa rejestracja: https://stacja.it/warsztaty/2019-01-13-scrum-i-scrum-master.html

Pierwsza edycja warsztatów Agile&Scrum prowadzona przez Mateusza Żeromskiego zdobyła bardzo pozytywną ocenę uczestników. Ten warsztat jest kontynuacją cyklu. Polecamy go osobom chcącym doskonalić pracę w zwinnych metodykach pracy.

Po warsztatach uczestnicy będa posiadali wiedzę pozwalającą na zdanie certyfikatu PSM1 po ok 5 dniach dodatkowej nauki. Materiały edukacyjne zostaną udostępnione, wraz możliwością wykupienia dostępu do platformy e-learningowej z testami PSM1 (około 500 różnych pytań).

Scrum & Scrum Master - warsztaty są przeznaczone dla osób mających podstawy pracy w systemie Agile/Scrum i uczestników Agile & Scrum podstawy. W trakcie jest omawiany framework Scrum pod kątem osoby Scrum Mastera.

Zakładamy, że uczestnicy posiadają wiedzę na temat zwinnych metodyk lub pracują w firmach gdzie jest zaimplementowany Scrum. Od samego początku poruszamy się w środowisku Agile.

Każdy element składowy metodyki jest omawiany na przykładach praktycznych oraz również poprzez zadania szkoleniowe. Uczestnicy wcielają się w rolę Scrum Mastera i podejmują wyzwanie polegające na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla problemów - zgodnie z zasadami Scrum.

Warsztaty zaczynają się od naprawdę krótkiego wprowadzenia w Scrum, a następnie poprzez kolejne zasady Scrum są omawiane możliwe problemy, oraz wypracowywanie najlepszych zachowań jakie może podjąć Scrum Master.

Podczas warsztatu zapewniemy dostęp do kawy, herbaty, wody. W porze obiadowej zapewniamy pizzę w wersji mięsnej lub wegatariańskiej.

Prowadzący

Mateusz Żeromski - Mateusz, od zawsze (już od 18 lat) pracuje w trybie Agile. W swojej karierze tworzył ponad 10 startupów na różnych stanowiskach, od programisty do właściciela czy inwestora. W roku 2018 rozpoczął prowadzenie szkolenia Agile & Scrum. Zdobył certyfikaty PSM1, PSPO1 co pozwala mu udokumentować gruntowną wiedzę o całości zadań Scrum. Od września 2018 prowadzi bloga specjalistycznego www.zeromski.me. Aktualnie pracuje w Scrumie już od ponad 2 lat, jego duże doświadczenie zawodowe pozwala mu skutecznie przekazywać wiedzę na temat zwinnych metod.

Harmonogram

1. Wprowadzenie do Scrum (max 30 min w zależności od poziomu grupy).
2. Scrum Framework.
Omówienie Scrum Framework od strony Scrum Mastera na podstawie praktyki. Realne i szkoleniowe sytuacje pozwolą poznać jakie są nalepsze zachowania w różnych sytuacjach.
a) Scrum Big Picture.
b) Product Backlog.
c) Planning.
d) Sprint Backlog.
e) Sprint.
f) Daily.
g) Refinement.
h) Review.
i) Retrospective.
3. Role w Scrum
4. Rola Scrum Master
a) Wspieranie zespołu.
b) Wspieranie PO.
c) Wspieranie przedsiębiorstwa.
5. Certyfikat PSM1 - omówienie i porady jak zdać egzamin.

Obowiązkowa rejestracja: https://stacja.it/warsztaty/2019-01-13-scrum-i-scrum-master.html

Event organizers

Are you organizing Scrum & Scrum Master?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events