×
Eventil - Find Tech Events
Official mobile app
FREE - In Google Play
View
×
Eventil
Official mobile app
FREE - In App Store
View

Robotel Türkiye Toplantısı / Robohand Turkey Meetup

Feb 14, 2020 · Kâğıthane, Turkey

Robotel Türkiye olarak, ihtiyaç sahiplerine 3 boyutlu yazıcı ile basılmış mekanik elleri ücretsiz olarak hediye ediyoruz. 'Türkiye'nin Yardım Eli' olarak bu gönüllü hareketi çoğaltmak için çalışıyoruz.

Teknolojiyi sosyal fayda için kullandığımız gönüllü ailemizle birlikte, bize katılmak veya destek olmak isteyenlerle her ay bir araya geliyoruz. Yeni gönüllülerle projeyi paylaşıp nasıl çoğalabilir, nasıl daha çok çocuğa ulaşırız konuşuyoruz. İş bölümü ve koordinasyon konularını görüşüp güncel gelişmeleri değerlendiriyoruz.

Detaylı bilgi için http://www.robotel.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Event organizers
  • 3D Print Dünyası İstanbul

    5 dakika olarak hem gerçek hem sanal ortamda çalışan bir ekibiz. Deneyim Tasarımı hizmeti veriyoruz… 3D Print teknolojisi uzun süredir çalıştığımız, hızla daha çok kullanılan araçlardan biri. 3D Print Dünyası ile 3D Print & 3D Scan deneyimlerimizi paylaşıyoruz.  Bu grupta 3D Print teknolojisini tanıtmak ve her meslekten konuya merak duyan veya ilgilenenlerle bir araya gelmek; çeşitli alanlarda bilgi paylaşımı, eğitim ve atölyeler yapmayı hedefliyoruz. Düzenli olarak istanbul'da etkinlikler ve atölyeler

    Recent Events
    More

Are you organizing Robotel Türkiye Toplantısı / Robohand Turkey Meetup?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events