×
Eventil - Find Tech Events
Official mobile app
FREE - In Google Play
View
×
Eventil
Official mobile app
FREE - In App Store
View

rg-dev #27

Mar 28, 2019 · Rzeszów, Poland

Zapraszamy na marcowe spotkanie grupy rg-dev!

Spotykamy się w lokalu Rynek Główny (pod sceną na rynku :))

Wystąpią dla nas:

=====================================================================
Jerzy Wickowski - CI / CD – Co to? Po co? Jak?
=====================================================================

Jestem fanem czystego kodu, refaktoringu i automatyzacji. Wynika to z jednej prostej przyczyny. Nie cierpię marnować czasu ani swojego, ani innych.

Uważam, że: Tworzenie oprogramowania to nie tylko pisanie kodu, lecz rozwiązywanie problemów klienta, bądź pomoc w realizacji jego wizji.

Od ponad dziesięciu lat tworzę oprogramowanie dla wielu klientów z różnych branż. Zarówno samodzielnie, jak i wraz z zespołem.
Prywatnie lubię powolutku podróżować, chodzić po górach, amatorsko robić zdjęcia i ogólnie się nie spieszyć.

Opis prelekcji:
Podczas prezentacji opiszę czym jest Continous Integration/Delivery/Deployment. Przedstawię jakie są różnice między nimi, co możemy zyskać, a co musimy poświęcić w imię automatyzacji.

=====================================================================
Michał Borkowski - Zostań DevOpsem w 30 minut
=====================================================================

Michał jest programistą Java w PGS Software. Kiedy nie programuje, lubi dzielić się wiedzą z praktykantami i studentami. W wolnym czasie lubi eksperymentować z rozpraszaniem aplikacji i robić proste rzeczy od podstaw - wynajdować koło na nowo. Zwykle używa narzędzia odpowiedniego do zadania ale jego ulubione środowisko programistyczne to vim + tmux + czarno-biała konsola. Słynie z tego że dzieli się swoją skromną wiedzą z innymi w formie anegdotek, czy tego chcą czy nie.

Opis prelekcji:
Ostatnio wszyscy albo są DevOpsami, albo rekrutują DevOpsów. Ale kto to w końcu jest i co powinien umieć? I skąd w ogóle wzięło się to określenie? No i najważniejsze - co zrobić, żeby na koniec prezentacji powiedzieć o sobie: "Jestem DevOpsem"?

=====================================================================

Napoje i przekąski będą dostępne dzięki naszym sponsorom: firmom PGS Software (https://www.pgs-soft.com/), Ideo (http://www.ideo.pl/) i PrimeBit Studio (http://primebitstudio.com/) za co im bardzo dziękujemy!

Zapraszamy do kontaktu wszystkich chętnych do wystąpienia podczas kolejnych spotkań!

Zachęcamy do zapisywania się ;)

Event organizers
  • rg-dev

    Rzeszowska Grupa Dev - pasjonatów programowania. Chcemy, by w naszym mieście coś się działo, by można było zobaczyć i wysłuchać ciekawych prezentacji technicznych (i nie tylko), by można było spotkać się z innymi programistami, wymienić się doświadczeniami i nakręcić się do działania - poczuć PASJĘ :). Zapraszamy na spotkania wszystkich, niezależnie od technologii. Chcemy bardziej koncentrować się na praktykach, które nie przemijają, niż nowych framework'ach, które pojawiają się i znikają. Głównym spons

    Recent Events
    More

Are you organizing rg-dev #27?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events