REST in Java – szybkie tworzenie usług sieciowych

May 19, 2018 · Kraków, Poland

Obowiązkowa rejestracja na warsztat przez formularz na stronie: http://stacja.it/warsztaty/2018-05-19-rest-in-java-szybkie-tworzenie-uslug-sieciowych.html

Zdalny dostęp do danych oraz funkcji jest podstawowym wymaganiem w większości nowoczesnych systemów. Skupieni na realizacji logiki biznesowej potrzebujemy platformy realizującej techniczne aspekty usług sieciowych.

Założenia REST oraz standard JAX-RS umożliwia efektywne tworzenie usług w języku Java. Prostota konfiguracji oraz możliwość integracji z pozostałymi technologiami Java Enterprise Edition czynią ją popularnym wyborem.

W trakcie warsztatu stworzymy aplikację korzystając z technologii JAX-RS dzięki czemu nauczymy się efektywnie realizować standardowe wymagania. Od uczestników wymagana jest znajomość języka Java.

Podczas warsztatu uczestnicy korzystają z własnych laptopów. Organizator zapewnia kawę herbatę oraz pizzę w porze lunchowej.

PROGRAM WARSZTATU:

1. REST & http – założenia usługi sieciowej.
2. JAX-RS – specyfikacja.
- Parametry i odpowiedzi.
- Obsługa błędów.
- Rozszerzanie framework’u.
3. JSON & XML – negocjacje formatów.
4. Klient usług sieciowych.
- Klient JavaScript.
- Klient Java.

Obowiązkowa rejestracja na warsztat przez formularz na stronie:  http://stacja.it/warsztaty/2018-05-19-rest-in-java-szybkie-tworzenie-uslug-sieciowych.html

Event organizers

Are you organizing REST in Java – szybkie tworzenie usług sieciowych?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews