-React ve Redux: 2017'ye Girerken React Dünyası ve Örnek Uygulama Geliştirme

Dec 18, 2016 · Çankaya, Turkey

React ve Redux: 2017'ye Girerken React Dünyası ve Örnek Uygulama Geliştirme

18 Aralık Pazar 

Saat 14.00 

Bilkent Cyberpark - Dr. Fikret Yücel Konferans Salonu

Bu pazar günü Üstün Özgür, bizlere son yıllarda JavaScript dünyasındadevrim yaratan React ve Redux teknolojilerini anlatacak.

İlk bölümünde React kütüphanesinin kullanımı,gelişimi ve geleceği tartışılacak, Redux, Webpack, Babel gibi ekaraçlara değinilecek.

Süre yeterli olduğu takdirde ikinci kısımda ise bu teknolojilerin kullanıldığı örnek bir uygulama yapılacak.

Konuşmacı Hakkında:

Üstün Özgür Yazılım'ın kurucusu Üstün Özgür, kariyeri boyunca bilimselprogramlama ve web uygulamalarının programlanması konularındauzmanlaştı. Bu dönemde MATLAB, Java, JavaScript, Python, Clojure gibigeniş yelpazede dillerle çalışma olanağı buldu. Bu süreçte Clojure'ınyaratıcısı Rich Hickey'nin fonksiyonel programlama ve nesne yönelimliprogramlama üzerindeki düşüncelerinden etkilendi ve geleceğinprogramlama paradigması olduğunu düşündüğü fonksiyonel programlamaüzerine uzmanlaştı. Fonksiyonel programlamayı JavaScript dünyasındaönyüz mimarisine getiren React'i ülkemizde ilk kullananlardan biriolan Üstün Özgür, bu alanda da danışmanlık ve eğitimler vermektedir.

Eposta: [masked]

Web: http://ustunozgur.com

Event organizers
  • Javascript Ankara

    Her ay Ankara'da JavaScript, Frontend, Web ve Mobil Teknolojiler üzerine buluşup konuşabileceğimiz bir topluluk JS Ankara. Bir yılı aşkın süredir çeşitli mekanlarda etkinlikler düzenleyerek, buluşmaları aralıksız sürdürmeye gayret ediyoruz. Öğrenci, çalışan, deneyimli, deneyimsiz herkesi aramıza bekliyoruz. Bizi twitter'dan da takip edebilirsiniz: @JS_Ankara Sponsorluk formu: https://goo.gl/forms/JrzfvYUc3LZn2szr2

    Recent Events
    More

Are you organizing -React ve Redux: 2017'ye Girerken React Dünyası ve Örnek Uygulama Geliştirme?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews